Hazırlık Maçları

Fenerbahçe 954 tanesi Türk Takımları 450 tanesi Yabancı Takımlarla olmak üzere 1.404 tane Hazırlık Maçı oynamıştır. Bu maçların 462 tanesini evinde, 394 tanesini İstanbul, 43 tanesi tarafsız sahada, 505 tanesi deplasmanda oynanmıştır.

 

Maç Türü O G B M A Y
Türk Takımları 954 722 140 92 3.541 907
Yabancı Takımlar 450 210 94 146 996 680
Hazırlık Maçı 1.404 932 234 238 4.537 1.587

 

Fenerbahçe’nin yaptığı tüm Hazırlık Maçları :

 

Sıra Ülke Tarih Fenerbahçe A Rakip Y SO SA Ülke Şehir Stat
1 Türkiye 06.09.1908 Fenerbahçe 2 Moda 0 G İ İstanbul Kuşdili
2 Türkiye 20.09.1908 Fenerbahçe 0 Kadıköy 2 M İ İstanbul Kördere
3 Türkiye 11.10.1908 Fenerbahçe 1 Imogene 0 G İ İstanbul Kördere
4 Türkiye 25.10.1908 Fenerbahçe 1 Moda 3 M İ İstanbul Kuşdili
5 Türkiye 17.01.1909 Fenerbahçe 0 Galatasaray 2 M İ İstanbul Papazın çayırı
6 Türkiye 22.03.1909 Fenerbahçe 3 Elpis 0 G İ İstanbul Union Club
7 Türkiye 04.04.1909 Fenerbahçe 2 Kadıköy 1 G İ İstanbul Union Club
8 Türkiye 09.05.1909 Fenerbahçe 2 Moda 0 G İ İstanbul Union Club
9 Türkiye 12.09.1909 Fenerbahçe 2 Elpis 2 B İ İstanbul Union Club
10 Türkiye 26.09.1909 Fenerbahçe 2 Kadıköy 3 M İ İstanbul Union Club
11 Türkiye 10.10.1909 Fenerbahçe 1 Strugglers 0 G İ İstanbul Union Club
12 Türkiye 10.04.1910 Fenerbahçe 1 Moda 1 B İ İstanbul Union Club
13 Türkiye 08.05.1910 Fenerbahçe 2 Kadıköy 0 G İ İstanbul Union Club
14 Türkiye 22.05.1910 Fenerbahçe 3 Elpis 1 G İ İstanbul Union Club
15 Türkiye 18.09.1910 Fenerbahçe 1 Moda 0 G İ İstanbul Union Club
16 Türkiye 16.10.1910 Fenerbahçe 1 Strugglers 1 B İ İstanbul Union Club
17 Türkiye 09.04.1911 Fenerbahçe 4 Kadıköy 1 G İ İstanbul Union Club
18 Türkiye 16.04.1911 Fenerbahçe 1 St.Jozef 1 B İ İstanbul Union Club
19 Türkiye 23.04.1911 Fenerbahçe 4 St.Jozef 1 G İ İstanbul Union Club
20 Türkiye 21.05.1911 Fenerbahçe 5 Moda 1 G İ İstanbul Union Club
21 Türkiye 06.06.1911 Fenerbahçe 2 Moda 2 B İ İstanbul Union Club
22 Türkiye 20.06.1911 Fenerbahçe 4 Elpis 2 G İ İstanbul Union Club
23 Türkiye 03.09.1911 Fenerbahçe 3 Rumblers 1 G İ İstanbul Union Club
24 Türkiye 15.09.1911 Fenerbahçe 3 Altınordu İY (Progres) 0 G İ İstanbul Union Club
25 Türkiye 24.09.1911 Fenerbahçe 2 Strugglers 0 G İ İstanbul Union Club
26 Türkiye 15.10.1911 Fenerbahçe 4 Elpis 0 G İ İstanbul Union Club
27 Türkiye 12.04.1912 Fenerbahçe 3 Moda 0 G İ İstanbul Union Club
28 Türkiye 16.04.1912 Fenerbahçe 0 Galatasaray 1 M İ İstanbul Union Club
29 Türkiye 26.04.1912 Fenerbahçe 4 Kadıköy 1 G İ İstanbul Union Club
30 Türkiye 03.05.1912 Fenerbahçe 4 Altınordu İY (Progres) 1 G İ İstanbul Union Club
31 Türkiye 17.05.1912 Fenerbahçe 3 Amstrong Vickers 1 G İ İstanbul Union Club
32 Türkiye 24.05.1912 Fenerbahçe 3 Strugglers 1 G İ İstanbul Union Club
33 Türkiye 07.06.1912 Fenerbahçe 5 Telefoncular 0 G İ İstanbul Union Club
34 Türkiye 06.09.1912 Fenerbahçe 7 Telefoncular 1 G İ İstanbul Union Club
35 Türkiye 20.09.1912 Fenerbahçe 2 Rumblers 0 G İ İstanbul Union Club
36 Türkiye 04.10.1912 Fenerbahçe 3 Altınordu İY (Progres) 0 G İ İstanbul Union Club
37 Türkiye 18.10.1912 Fenerbahçe 2 Altınordu İY (Progres) 0 G İ İstanbul Union Club
38 Türkiye 01.11.1912 Fenerbahçe 6 Telefoncular 2 G İ İstanbul Union Club
39 İngiltere 23.03.1913 Fenerbahçe 0 Neozeland 4 M E İstanbul Union Club
40 Türkiye 13.04.1913 Fenerbahçe 3 Amstrong Vickers 0 G İ İstanbul Union Club
41 Türkiye 27.04.1913 Fenerbahçe 5 Moda 1 G İ İstanbul Union Club
42 Türkiye 04.05.1913 Fenerbahçe 0 Galatasaray 6 M İ İstanbul Union Club
43 İngiltere 02.06.1913 Fenerbahçe 4 Smyrna FC 1 G E İstanbul Union Club
44 Türkiye 07.06.1913 Fenerbahçe 4 İzmir Karması 1 G E İstanbul Union Club
45 Türkiye 14.09.1913 Fenerbahçe 3 Strugglers 0 G İ İstanbul Union Club
46 Türkiye 28.09.1913 Fenerbahçe 5 Amstrong Vickers 1 G İ İstanbul Union Club
47 Türkiye 05.10.1913 Fenerbahçe 6 Telefoncular 1 G İ İstanbul Union Club
48 Türkiye 07.11.1913 Fenerbahçe 2 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Union Club
49 Türkiye 14.11.1913 Fenerbahçe 1 Sanayi 1 B İ İstanbul Union Club
50 Türkiye 14.12.1913 Fenerbahçe 4 Türk İdman Ocağı (İstanbul Jimnastik) 2 G İ İstanbul Union Club
51 Türkiye 09.01.1914 Fenerbahçe 4 Darilfünun 1 G İ İstanbul Union Club
52 Türkiye 30.01.1914 Fenerbahçe 2 Türk İdman Ocağı (İstanbul Jimnastik) 0 G İ İstanbul Union Club
53 Türkiye 13.02.1914 Fenerbahçe 5 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul Union Club
54 Türkiye 20.02.1914 Fenerbahçe 0 Sanayi 4 M İ İstanbul Union Club
55 Türkiye 13.03.1914 Fenerbahçe 1 Cuma Ligi Karması 2 M İ İstanbul Union Club
56 Türkiye 14.03.1914 Fenerbahçe 2 Türk İdman Ocağı (İstanbul Jimnastik) 4 M İ İstanbul Union Club
57 Türkiye 17.04.1914 Fenerbahçe 4 Darilfünun 0 G İ İstanbul Union Club
58 Türkiye 24.04.1914 Fenerbahçe 5 Türk İdman Ocağı (İstanbul Jimnastik) 0 G İ İstanbul Union Club
59 Türkiye 28.05.1914 Fenerbahçe 2 Altınordu İY (Progres) 1 G İ İstanbul Union Club
60 Türkiye 31.05.1914 Fenerbahçe 4 Amstrong Vickers 0 G İ İstanbul Union Club
61 Rusya 12.06.1914 Fenerbahçe 1 Shaka 1 B D Rusya Odesa
62 Rusya 14.06.1914 Fenerbahçe 1 Sporting Club 0 G D Rusya Odesa
63 Rusya 16.06.1914 Fenerbahçe 0 Odesa Karması 3 M D Rusya Odesa
64 Rusya 19.06.1914 Fenerbahçe 1 Nikolayef Clup 0 G D Rusya Nikolayef
65 Rusya 21.06.1914 Fenerbahçe 3 Nikolayef Karması 0 G D Rusya Nikolayef
66 Türkiye 02.10.1914 Fenerbahçe 1 Galatasaray 6 M İ İstanbul İttihatspor
67 Almanya 30.04.1915 Fenerbahçe 3 Breslav 0 G E İstanbul İttihatspor
68 Türkiye 21.03.1918 Fenerbahçe 2 Altınordu İY (Progres) 2 B İ İstanbul İttihatspor
69 Türkiye 12.09.1918 Fenerbahçe 7 Anadoluhisarı İdman Yurdu 0 G İ İstanbul İttihatspor
70 Türkiye 01.07.1919 Fenerbahçe 6 Bahriye Takımı 1 G İ İstanbul İttihatspor
71 Türkiye 14.09.1919 Fenerbahçe 3 Ermeni Karması 1 G İ İstanbul İttihatspor
72 Türkiye 21.09.1919 Fenerbahçe 6 Olimpia 0 G İ İstanbul İttihatspor
73 Türkiye 10.10.1919 Fenerbahçe 4 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 1 G İ İstanbul İttihatspor
74 Türkiye 12.10.1919 Fenerbahçe 5 Aneyanis 0 G İ İstanbul İttihatspor
75 Türkiye 19.10.1919 Fenerbahçe 8 Neayenen 1 G İ İstanbul İttihatspor
76 Türkiye 31.10.1919 Fenerbahçe 2 Altınordu İY (Progres) 2 B İ İstanbul İttihatspor
77 Türkiye 02.11.1919 Fenerbahçe 4 Olimpia 0 G İ İstanbul İttihatspor
78 Türkiye 09.11.1919 Fenerbahçe 6 Aneyanis 1 G İ İstanbul İttihatspor
79 Türkiye 16.11.1919 Fenerbahçe 9 Neayenen 0 G İ İstanbul İttihatspor
80 Türkiye 21.11.1919 Fenerbahçe 11 Anadoluhisarı İdman Yurdu 1 G İ İstanbul İttihatspor
81 Türkiye 30.11.1919 Fenerbahçe 12 Maccabi 0 G İ İstanbul İttihatspor
82 Türkiye 12.12.1919 Fenerbahçe 2 Altınordu İY (Progres) 3 M İ İstanbul İttihatspor
83 Türkiye 21.12.1919 Fenerbahçe 1 Ermeni Karması 1 B İ İstanbul İttihatspor
84 Türkiye 19.03.1920 Fenerbahçe 1 Galatasaray 4 M İ İstanbul İttihatspor
85 Türkiye 02.05.1920 Fenerbahçe 2 Hilal 0 G İ İstanbul İttihatspor
86 Türkiye 24.09.1920 Fenerbahçe 6 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul İttihatspor
87 Türkiye 29.10.1920 Fenerbahçe 1 Altınordu İY (Progres) 3 M İ İstanbul İttihatspor
88 Türkiye 09.01.1921 Fenerbahçe 0 Beyoğluspor (Pera) 1 M İ İstanbul Talimhane
89 Türkiye 14.01.1921 Fenerbahçe 2 GS/A.Ordu/Süleymaniye Karması 1 G İ İstanbul İttihatspor
90 Türkiye 06.03.1921 Fenerbahçe 0 Beyoğluspor (Pera) 2 M İ İstanbul Talimhane
91 Türkiye 17.08.1921 Fenerbahçe 3 İttihatspor 2 G İ İstanbul İttihatspor
92 Türkiye 06.07.1922 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul İttihatspor
93 Türkiye 06.08.1922 Fenerbahçe 1 Ermeni Karması 0 G İ İstanbul Taksim
94 Türkiye 03.09.1922 Fenerbahçe 5 Ermeni Karması 0 G İ İstanbul İttihatspor
95 Türkiye 24.09.1922 Fenerbahçe 10 Maccabi 0 G İ İstanbul Taksim
96 Çekoslavakya 17.07.1923 Fenerbahçe 1 Slavia Prag 10 M E İstanbul Taksim
97 Türkiye 21.09.1923 Fenerbahçe 4 Altınordu İY (Progres) 2 G İ İstanbul Taksim
98 Romanya 30.10.1923 Fenerbahçe 2 Romanya Karması 2 B E İstanbul Taksim
99 Türkiye 18.11.1923 Fenerbahçe 2 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
100 Türkiye 02.12.1923 Fenerbahçe 6 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul İttihatspor
101 Türkiye 14.12.1923 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul İttihatspor
102 Çekoslavakya 14.12.1923 Fenerbahçe 1 Moreveska Slavia 1 B E İstanbul Taksim
103 Macaristan 04.01.1924 Fenerbahçe 1 Ferencvaros 4 M E İstanbul Taksim
104 Yugoslavya 16.03.1924 Fenerbahçe 2 Gradianski 3 M E İstanbul Taksim
105 Polonya 19.09.1924 Fenerbahçe 4 Polonia 3 G E İstanbul Taksim
106 Bulgaristan 10.10.1924 Fenerbahçe 1 Slavia Sofya 2 M E İstanbul Taksim
107 Bulgaristan 12.10.1924 Fenerbahçe 2 Slavia Sofya 0 G E İstanbul Taksim
108 Türkiye 24.10.1924 Fenerbahçe 4 Hilal 0 G İ İstanbul İttihatspor
109 Türkiye 07.11.1924 Fenerbahçe 12 Bahriyeliler 2 G İ İstanbul Taksim
110 Türkiye 14.11.1924 Fenerbahçe 8 İfsidos 2 G İ İstanbul İttihatspor
111 Türkiye 28.11.1924 Fenerbahçe 4 Beşiktaş 0 G İ İstanbul Taksim
112 Türkiye 02.12.1924 Fenerbahçe 5 Darüşşafaka 0 G İ İstanbul Taksim
113 Türkiye 02.01.1925 Fenerbahçe 5 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul İttihatspor
114 Türkiye 09.01.1925 Fenerbahçe 1 Mektepliler Karma Takımı 1 B İ İstanbul Taksim
115 Türkiye 30.01.1925 Fenerbahçe 8 Vefa 1 G İ İstanbul Taksim
116 Türkiye 21.03.1925 Fenerbahçe 0 Karşıyaka 0 B D İzmir Alsancak
117 Türkiye 22.03.1925 Fenerbahçe 8 Altınordu ( İzmir ) 0 G D İzmir Alsancak
118 Türkiye 25.03.1925 Fenerbahçe 2 Altay 1 G D İzmir Alsancak
119 Türkiye 27.03.1925 Fenerbahçe 7 İzmir Karması 0 G D İzmir Alsancak
120 Türkiye 29.03.1925 Fenerbahçe 8 Garibaldi 0 G D İzmir Alsancak
121 Türkiye 05.06.1925 Fenerbahçe 7 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul İttihatspor
122 Türkiye 03.07.1925 Fenerbahçe 11 Edirne Meriçspor 0 G E İstanbul Taksim
123 Türkiye 05.07.1925 Fenerbahçe 1 Harp Okulu (Harbiye) 0 G E İstanbul Taksim
124 Çekoslavakya 09.08.1925 Fenerbahçe 0 Slavia Prag 5 M E İstanbul Taksim
125 Bulgaristan 23.08.1925 Fenerbahçe 1 Slavia Sofya 2 M D Bulgaristan Sofya
126 Bulgaristan 25.08.1925 Fenerbahçe 2 Slavia Sofya 1 G D Bulgaristan Sofya
127 Bulgaristan 27.08.1925 Fenerbahçe 6 Botef 2 G D Bulgaristan Filibe
128 Türkiye 08.11.1925 Fenerbahçe 5 İstanbul İngiliz Karması 2 G İ İstanbul İttihatspor
129 Türkiye 18.12.1925 Fenerbahçe 7 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 2 G İ İstanbul Taksim
130 Türkiye 08.01.1926 Fenerbahçe 8 Robert Kolej 0 G İ İstanbul Robert Kolej
131 Türkiye 15.01.1926 Fenerbahçe 7 Potkrepa 0 G İ İstanbul Taksim
132 Türkiye 19.03.1926 Fenerbahçe 8 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul İttihatspor
133 Türkiye 26.03.1926 Fenerbahçe 8 Hilal 3 G İ İstanbul İttihatspor
134 Avusturya 04.04.1926 Fenerbahçe 0 Admira 4 M E İstanbul Taksim
135 Türkiye 21.05.1926 Fenerbahçe 1 İstanbul Karması 2 M İ İstanbul Taksim
136 Türkiye 11.06.1926 Fenerbahçe 7 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul İttihatspor
137 Türkiye 18.06.1926 Fenerbahçe 4 Beşiktaş 1 G İ İstanbul İttihatspor
138 Türkiye 22.06.1926 Fenerbahçe 2 Muhafızgücü 0 G D Ankara İstiklal
139 Türkiye 24.06.1926 Fenerbahçe 3 Ankara Karması 0 G D Ankara İstiklal
140 Mısır 20.08.1926 Fenerbahçe 2 El İttihat 1 G E İstanbul Taksim
141 Türkiye 17.09.1926 Fenerbahçe 3 Taksim (Şişli) 0 G İ İstanbul Taksim
142 Türkiye 22.10.1926 Fenerbahçe 4 Beylerbeyi 1 G İ İstanbul Taksim
143 Türkiye 29.10.1926 Fenerbahçe 1 Beykoz 2 M İ İstanbul Taksim
144 Türkiye 26.11.1926 Fenerbahçe 4 İzmir Karması 1 G E İstanbul Taksim
145 Bulgaristan 17.12.1926 Fenerbahçe 4 Levski Sofya 2 G E İstanbul Taksim
146 Türkiye 04.02.1927 Fenerbahçe 2 İstanbul İngiliz Karması 0 G İ İstanbul Taksim
147 Türkiye 29.03.1927 Fenerbahçe 2 Beşiktaş 2 B İ İstanbul Taksim
148 Çekoslavakya 05.06.1927 Fenerbahçe 1 Slavia Prag 0 G E İstanbul Taksim
149 Avusturya 24.07.1927 Fenerbahçe 3 Slovan 3 B E İstanbul Taksim
150 Avusturya 31.07.1927 Fenerbahçe 2 Slovan 2 B E İstanbul Taksim
151 Avusturya 05.08.1927 Fenerbahçe 2 W.A.C. 1 G E İstanbul Taksim
152 Avusturya 07.08.1927 Fenerbahçe 2 W.A.C. 3 M E İstanbul Taksim
153 Türkiye 16.09.1927 Fenerbahçe 4 Balıkesir İdman Yurdu 0 G E İstanbul Taksim
154 Avusturya 02.10.1927 Fenerbahçe 1 Forst Vienna 4 M E İstanbul Taksim
155 Avusturya 07.10.1927 Fenerbahçe 3 Forst Vienna 4 M E İstanbul Taksim
156 Türkiye 21.10.1927 Fenerbahçe 3 Altınordu ( İzmir ) 0 G D İzmir Alsancak
157 Türkiye 23.10.1927 Fenerbahçe 4 Karşıyaka 0 G D İzmir Alsancak
158 Türkiye 29.10.1927 Fenerbahçe 2 Altınordu/Karşıyaka Karması 0 G D İzmir Alsancak
159 Türkiye 04.11.1927 Fenerbahçe 4 Beşiktaş 2 G İ İstanbul Taksim
160 Türkiye 13.11.1927 Fenerbahçe 0 Beşiktaş 1 M İ İstanbul Taksim
161 Türkiye 13.01.1928 Fenerbahçe 5 Robert Kolej 2 G İ İstanbul Robert Kolej
162 Türkiye 25.03.1928 Fenerbahçe 3 Harp Okulu (Harbiye) 3 B E İstanbul Taksim
163 Türkiye 25.05.1928 Fenerbahçe 1 Askeri Sanayi 2 M E İstanbul Taksim
164 Türkiye 27.07.1928 Fenerbahçe 5 Beykoz 0 G İ İstanbul Taksim
165 Türkiye 03.08.1928 Fenerbahçe 5 Gençlerbirliği 0 G E İstanbul Taksim
166 Türkiye 05.08.1928 Fenerbahçe 4 Yeni Yıldız Rum-Ermeni Takımı 2 G İ İstanbul Taksim
167 Türkiye 22.08.1928 Fenerbahçe 4 Beşiktaş 2 G İ İstanbul Taksim
168 Türkiye 14.09.1928 Fenerbahçe 7 Yeni Yıldız Rum-Ermeni Takımı 1 G İ İstanbul İttihatspor
169 Türkiye 21.09.1928 Fenerbahçe 6 İstanbul İngiliz Karması 1 G İ İstanbul Taksim
170 Türkiye 12.10.1928 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 1 G E İstanbul Taksim
171 Türkiye 23.11.1928 Fenerbahçe 8 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul İttihatspor
172 Türkiye 07.12.1928 Fenerbahçe 9 Hilal 0 G İ İstanbul İttihatspor
173 Türkiye 21.12.1928 Fenerbahçe 12 Moda 0 G İ İstanbul İttihatspor
174 Türkiye 23.12.1928 Fenerbahçe 7 Maccabi 0 G İ İstanbul İttihatspor
175 Türkiye 04.01.1929 Fenerbahçe 10 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul İttihatspor
176 Türkiye 18.01.1929 Fenerbahçe 6 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul İttihatspor
177 Türkiye 16.03.1929 Fenerbahçe 1 GS/BJK Karması 1 B İ İstanbul Taksim
178 Avusturya 20.05.1929 Fenerbahçe 2 Austria Wien 4 M E İstanbul Taksim
179 Türkiye 06.07.1929 Fenerbahçe 2 Üsküdar/Beylerbeyi Karması 3 M İ İstanbul İttihatspor
180 Türkiye 14.07.1929 Fenerbahçe 1 Kurtuluş (Tatavla) 1 B İ İstanbul İttihatspor
181 Mısır 23.07.1929 Fenerbahçe 2 Ennadiyül’Ehli 6 M E İstanbul Taksim
182 Türkiye 02.08.1929 Fenerbahçe 6 Rum Karması 3 G İ İstanbul Taksim
183 Türkiye 11.08.1929 Fenerbahçe 2 Altay 2 B E İstanbul Taksim
184 Türkiye 18.08.1929 Fenerbahçe 4 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
185 Türkiye 08.09.1929 Fenerbahçe 7 Rum Karması 0 G İ İstanbul Taksim
186 Türkiye 15.09.1929 Fenerbahçe 9 Rum Karması 1 G İ İstanbul Taksim
187 Türkiye 20.09.1929 Fenerbahçe 8 Maccabi 0 G İ İstanbul Taksim
188 Türkiye 27.09.1929 Fenerbahçe 7 Bursa Acar İdman Yurdu 1 G D Bursa Atatürk
189 Türkiye 04.10.1929 Fenerbahçe 7 Maccabi 1 G İ İstanbul Taksim
190 Türkiye 11.10.1929 Fenerbahçe 5 Altınordu İY (Progres) 1 G İ İstanbul İttihatspor
191 Türkiye 20.10.1929 Fenerbahçe 5 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Taksim
192 Türkiye 01.11.1929 Fenerbahçe 14 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
193 Türkiye 17.11.1929 Fenerbahçe 3 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
194 Türkiye 24.11.1929 Fenerbahçe 6 Rum Karması 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
195 Türkiye 06.12.1929 Fenerbahçe 3 Muhafızgücü 1 G D Ankara İstiklal
196 Türkiye 08.12.1929 Fenerbahçe 5 Gençlerbirliği 1 G D Ankara İstiklal
197 Türkiye 13.12.1929 Fenerbahçe 10 Rum Karması 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
198 Türkiye 22.12.1929 Fenerbahçe 5 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
199 Türkiye 01.01.1930 Fenerbahçe 8 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Taksim
200 Türkiye 05.01.1930 Fenerbahçe 7 Yeni Yıldız 1 G İ İstanbul Taksim
201 Türkiye 31.01.1930 Fenerbahçe 6 BJK/FB Karması 6 B İ İstanbul Fenerbahçe
202 Türkiye 07.02.1930 Fenerbahçe 2 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
203 Türkiye 14.02.1930 Fenerbahçe 6 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
204 Türkiye 21.02.1930 Fenerbahçe 6 Maccabi 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
205 Türkiye 02.03.1930 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 1 G E İstanbul Taksim
206 Türkiye 04.03.1930 Fenerbahçe 1 Beşiktaş 2 M İ İstanbul Taksim
207 Türkiye 23.04.1930 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Taksim
208 Macaristan 13.05.1930 Fenerbahçe 1 B.A.C. 1 B E İstanbul Taksim
209 Macaristan 20.06.1930 Fenerbahçe 1 Macar Genç Karması 2 M E İstanbul Taksim
210 Macaristan 27.06.1930 Fenerbahçe 4 Macar Genç Karması 3 G E İstanbul Taksim
211 Türkiye 08.08.1930 Fenerbahçe 2 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
212 Türkiye 15.08.1930 Fenerbahçe 5 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
213 Türkiye 22.08.1930 Fenerbahçe 7 Hilal 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
214 Türkiye 29.08.1930 Fenerbahçe 7 Taksim (Şişli) 0 G İ İstanbul Taksim
215 Türkiye 05.09.1930 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Taksim
216 Türkiye 12.09.1930 Fenerbahçe 5 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
217 Türkiye 10.10.1930 Fenerbahçe 2 İstanbul Karması 0 G İ İstanbul Taksim
218 Türkiye 14.10.1930 Fenerbahçe 6 Taksim (Şişli) 0 G İ İstanbul Taksim
219 Türkiye 19.10.1930 Fenerbahçe 8 Kurtuluş (Tatavla) 2 G İ İstanbul Taksim
220 Yunanistan 24.10.1930 Fenerbahçe 2 Aris 2 B E İstanbul Taksim
221 Türkiye 31.10.1930 Fenerbahçe 8 Maccabi 1 G İ İstanbul Taksim
222 Türkiye 28.11.1930 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
223 Türkiye 05.12.1930 Fenerbahçe 5 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Taksim
224 Türkiye 19.02.1931 Fenerbahçe 6 Union Sportiva Italiana 4 G İ İstanbul Fenerbahçe
225 Türkiye 27.02.1931 Fenerbahçe 2 Union Sportiva Italiana 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
226 Türkiye 03.04.1931 Fenerbahçe 7 Union Sportiva Italiana 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
227 Bulgaristan 12.04.1931 Fenerbahçe 1 Levski Sofya 2 M E İstanbul Taksim
228 Yugoslavya 01.05.1931 Fenerbahçe 1 Beogradski 1 B E İstanbul Taksim
229 Türkiye 15.05.1931 Fenerbahçe 6 Union Sportiva Italiana 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
230 Yunanistan 22.05.1931 Fenerbahçe 1 Olympiakos 0 G E İstanbul Taksim
231 Almanya 14.06.1931 Fenerbahçe 3 Ayntraht de Lepzig 1 G E İstanbul Taksim
232 Türkiye 26.06.1931 Fenerbahçe 4 Union Sportiva Italiana 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
233 Türkiye 21.08.1931 Fenerbahçe 4 Bahriye Mektebi 1 G İ İstanbul Heybeli Ada
234 Türkiye 28.08.1931 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Taksim
235 Türkiye 04.09.1931 Fenerbahçe 0 Kurtuluş (Tatavla) 2 M İ İstanbul Taksim
236 Türkiye 02.10.1931 Fenerbahçe 4 İdman Birliği Karması 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
237 Türkiye 09.10.1931 Fenerbahçe 3 Moda 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
238 Türkiye 18.10.1931 Fenerbahçe 3 Union Sportiva Italiana 1 G İ İstanbul Taksim
239 Türkiye 13.11.1931 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
240 Türkiye 15.11.1931 Fenerbahçe 4 Beykoz 0 G İ İstanbul Taksim
241 Türkiye 06.12.1931 Fenerbahçe 6 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
242 Türkiye 29.01.1932 Fenerbahçe 4 İstanbulspor 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
243 Türkiye 05.02.1932 Fenerbahçe 9 Moda 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
244 Türkiye 28.02.1932 Fenerbahçe 6 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Taksim
245 Türkiye 25.03.1932 Fenerbahçe 5 Eyüp 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
246 Türkiye 08.04.1932 Fenerbahçe 0 İstanbulspor 1 M İ İstanbul Fenerbahçe
247 Türkiye 22.04.1932 Fenerbahçe 7 Ankara Karması 0 G D Ankara İstiklal
248 Türkiye 23.04.1932 Fenerbahçe 0 Muhafızgücü 0 B D Ankara İstiklal
249 Türkiye 06.05.1932 Fenerbahçe 4 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 1 G İ İstanbul Taksim
250 Türkiye 20.05.1932 Fenerbahçe 7 Moda 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
251 Türkiye 03.06.1932 Fenerbahçe 12 Moda 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
252 Yunanistan 17.06.1932 Fenerbahçe 2 Selanik Karması 1 G E İstanbul Taksim
253 Türkiye 24.06.1932 Fenerbahçe 9 Kurtuluş (Tatavla) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
254 Yunanistan 28.06.1932 Fenerbahçe 4 Selanik Karması 0 G E İstanbul Taksim
255 Fransa 01.07.1932 Fenerbahçe 3 Racing Club 3 B E İstanbul Taksim
256 Türkiye 08.07.1932 Fenerbahçe 2 Birlik Karması 0 G E İstanbul Taksim
257 Türkiye 30.08.1932 Fenerbahçe 1 Adapazarı İdman Yurdu 1 B D Sakarya Adapazarı
258 Türkiye 16.09.1932 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
259 Türkiye 30.09.1932 Fenerbahçe 4 Sultanahmet 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
260 Türkiye 07.10.1932 Fenerbahçe 5 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
261 Türkiye 29.10.1932 Fenerbahçe 6 Kurtuluş (Tatavla) 0 G İ İstanbul Taksim
262 Türkiye 13.11.1932 Fenerbahçe 5 Trabzon İdman Ocağı 3 G E İstanbul Taksim
263 Bulgaristan 13.11.1932 Fenerbahçe 1 Levski Sofya 2 M E İstanbul Taksim
264 Türkiye 29.01.1933 Fenerbahçe 6 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
265 Türkiye 03.03.1933 Fenerbahçe 2 Taksim (Şişli) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
266 Türkiye 08.03.1933 Fenerbahçe 8 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
267 Macaristan 08.04.1933 Fenerbahçe 0 Boçkay 1 M E İstanbul Fenerbahçe
268 Türkiye 07.05.1933 Fenerbahçe 10 Moda 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
269 Türkiye 09.06.1933 Fenerbahçe 6 Moda 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
270 Türkiye 07.07.1933 Fenerbahçe 5 Bursa Sebat Kulübü 1 G D Bursa Atatürk
271 Türkiye 31.08.1933 Fenerbahçe 8 Eskişehir İdman Yurdu 0 G D Eskişehir Eskişehir
272 Türkiye 01.09.1933 Fenerbahçe 0 Eskişehir Karması 2 M D Eskişehir Eskişehir
273 Türkiye 08.09.1933 Fenerbahçe 8 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
274 Türkiye 15.09.1933 Fenerbahçe 8 Hilal 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
275 Türkiye 22.09.1933 Fenerbahçe 2 Güneş 2 B İ İstanbul Fenerbahçe
276 Avusturya 29.09.1933 Fenerbahçe 0 Vinersport 0 B E İstanbul Taksim
277 Avusturya 01.10.1933 Fenerbahçe 0 Vinersport 3 M E İstanbul Taksim
278 Macaristan 06.10.1933 Fenerbahçe 0 Namzethy-Kispest Karması 3 M E İstanbul Taksim
279 Romanya 03.11.1933 Fenerbahçe 3 Tamşvar 1 G E İstanbul Fenerbahçe
280 Türkiye 23.04.1934 Fenerbahçe 3 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
281 Türkiye 25.05.1934 Fenerbahçe 6 Eyüp 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
282 Avusturya 03.06.1934 Fenerbahçe 4 FC Wien 4 B E İstanbul Fenerbahçe
283 Türkiye 08.06.1934 Fenerbahçe 4 Eyüp 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
284 Yugoslavya 13.07.1934 Fenerbahçe 6 Yugoslavia Belgrad 2 G E İstanbul Fenerbahçe
285 Yugoslavya 15.07.1934 Fenerbahçe 1 Yugoslavia Belgrad 2 M E İstanbul Fenerbahçe
286 Avusturya 20.07.1934 Fenerbahçe 1 Wecker 2 M E İstanbul Fenerbahçe
287 Türkiye 03.08.1934 Fenerbahçe 4 Anadolu Üsküdar SK 4 B İ İstanbul Üsküdar
288 Türkiye 07.09.1934 Fenerbahçe 10 Haliç İdman Yurdu 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
289 Türkiye 16.09.1934 Fenerbahçe 1 Ankaragücü 1 B E İstanbul Fenerbahçe
290 Çekoslavakya 05.10.1934 Fenerbahçe 0 Bohemians 2 M E İstanbul Fenerbahçe
291 Çekoslavakya 07.10.1934 Fenerbahçe 0 Bohemians 1 M E İstanbul Fenerbahçe
292 İngiltere 20.10.1934 Fenerbahçe 9 Forbsher 1 G E İstanbul Fenerbahçe
293 Türkiye 23.11.1934 Fenerbahçe 5 Ankara Demirspor 0 G D Ankara İstiklal
294 Türkiye 07.12.1934 Fenerbahçe 3 Güneş 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
295 Türkiye 21.12.1934 Fenerbahçe 1 Güneş 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
296 Türkiye 28.12.1934 Fenerbahçe 6 Hilal 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
297 Türkiye 04.01.1935 Fenerbahçe 6 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
298 Avusturya 19.04.1935 Fenerbahçe 1 Libertas Wien 2 M İ İstanbul Taksim
299 Yunanistan 03.05.1935 Fenerbahçe 3 Olympiakos 1 G E İstanbul Fenerbahçe
300 Türkiye 21.07.1935 Fenerbahçe 5 Bursa Sebat Kulübü 0 G D Bursa Atatürk
301 Bulgaristan 06.10.1935 Fenerbahçe 4 Levski Sofya 0 G E İstanbul Taksim
302 Türkiye 27.10.1935 Fenerbahçe 9 Hilal 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
303 Türkiye 17.11.1935 Fenerbahçe 5 Hilal 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
304 Türkiye 08.12.1935 Fenerbahçe 4 Hilal 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
305 Türkiye 04.03.1936 Fenerbahçe 6 Altay 2 G E İstanbul Taksim
306 Türkiye 07.03.1936 Fenerbahçe 3 Ankara Demirspor 0 G E İstanbul Taksim
307 Türkiye 04.04.1936 Fenerbahçe 3 Ankaragücü 1 G D Ankara Ankaragücü
308 Türkiye 05.04.1936 Fenerbahçe 1 Gençlerbirliği 0 G D Ankara Ankaragücü
309 Avusturya 23.04.1936 Fenerbahçe 1 Hakoah Wien 5 M İ İstanbul Taksim
310 Türkiye 04.10.1936 Fenerbahçe 7 Hilal 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
311 Türkiye 11.10.1936 Fenerbahçe 9 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
312 Türkiye 31.10.1936 Fenerbahçe 0 Ankara Demirspor 0 B D Ankara Ankaragücü
313 Türkiye 01.11.1936 Fenerbahçe 1 Ankaragücü 0 G D Ankara Ankaragücü
314 Çekoslavakya 06.12.1936 Fenerbahçe 1 Çeki Karlin 2 M E İstanbul Taksim
315 Türkiye 25.04.1937 Fenerbahçe 7 Eyüp 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
316 Türkiye 12.09.1937 Fenerbahçe 8 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
317 Türkiye 10.10.1937 Fenerbahçe 6 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
318 Türkiye 17.10.1937 Fenerbahçe 5 İstanbulspor 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
319 Yunanistan 28.11.1937 Fenerbahçe 2 AEK 3 M E İstanbul Taksim
320 Türkiye 23.01.1938 Fenerbahçe 4 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
321 Türkiye 06.02.1938 Fenerbahçe 2 Yavuz Bahriyelileri 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
322 Türkiye 17.04.1938 Fenerbahçe 9 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
323 Türkiye 24.04.1938 Fenerbahçe 11 Anadoluhisarı 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
324 Türkiye 30.04.1938 Fenerbahçe 3 A.Gücü/G.Birliği Karması 2 G D Ankara Ankaragücü
325 Türkiye 01.05.1938 Fenerbahçe 5 A.Gücü/G.Birliği Karması 5 B D Ankara 19 Mayıs
326 Türkiye 14.05.1938 Fenerbahçe 3 Vefa 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
327 Romanya 29.05.1938 Fenerbahçe 1 Tamşvar 0 G E İstanbul Fenerbahçe
328 Türkiye 05.06.1938 Fenerbahçe 7 Arnavutköy 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
329 Türkiye 24.07.1938 Fenerbahçe 1 İzmit İdman Yurdu 1 B D Kocaeli İzmit
330 Türkiye 07.08.1938 Fenerbahçe 5 İnegöl Halkevi Takımı 2 G D Bursa İnegöl
331 Türkiye 21.08.1938 Fenerbahçe 8 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
332 Türkiye 28.08.1938 Fenerbahçe 4 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
333 Türkiye 04.09.1938 Fenerbahçe 8 Hilal 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
334 Türkiye 18.09.1938 Fenerbahçe 6 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
335 Türkiye 25.09.1938 Fenerbahçe 7 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
336 Romanya 27.12.1938 Fenerbahçe 2 Bükreş Karması 1 G E İstanbul Taksim
337 Türkiye 05.02.1939 Fenerbahçe 4 İstanbul Halkevi Takımı 5 M İ İstanbul Fenerbahçe
338 Türkiye 05.03.1939 Fenerbahçe 1 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
339 Türkiye 16.04.1939 Fenerbahçe 5 İstanbul Demirspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
340 Türkiye 23.04.1939 Fenerbahçe 7 Beyoğluspor (Pera) 2 G İ İstanbul Taksim
341 Türkiye 10.09.1939 Fenerbahçe 3 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Süleymaniye
342 Türkiye 17.09.1939 Fenerbahçe 13 Kurtuluş (Tatavla) 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
343 Türkiye 05.10.1939 Fenerbahçe 1 Taksim (Şişli) 2 M İ İstanbul Taksim
344 Türkiye 14.11.1939 Fenerbahçe 2 Beşiktaş 3 M İ İstanbul Şeref
345 Yugoslavya 17.12.1939 Fenerbahçe 0 Yugoslavia Belgrad 2 M E İstanbul Taksim
346 Macaristan 21.01.1940 Fenerbahçe 3 MTK Budapest 2 G E İstanbul Taksim
347 Macaristan 14.04.1940 Fenerbahçe 0 Kişpest 1 M E İstanbul Fenerbahçe
348 Türkiye 05.05.1940 Fenerbahçe 4 Kurtuluş (Tatavla) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
349 Türkiye 21.07.1940 Fenerbahçe 3 A.Gücü/Ankara DS Karması 1 G E İstanbul Fenerbahçe
350 Türkiye 25.08.1940 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
351 Türkiye 15.09.1940 Fenerbahçe 5 Bursa Karması 1 G D Bursa Atatürk
352 Türkiye 10.01.1941 Fenerbahçe 8 Taksim (Şişli) 4 G İ İstanbul Fenerbahçe
353 Türkiye 23.04.1941 Fenerbahçe 4 Taksim (Şişli) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
354 Türkiye 27.04.1941 Fenerbahçe 7 Beyoğluspor (Pera) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
355 Türkiye 08.06.1941 Fenerbahçe 0 Galatasaray 1 M İ İstanbul Fenerbahçe
356 Türkiye 31.08.1941 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
357 Türkiye 07.09.1941 Fenerbahçe 7 Taksim (Şişli) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
358 Türkiye 14.09.1941 Fenerbahçe 8 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
359 Türkiye 30.10.1941 Fenerbahçe 0 İstanbulspor 2 M İ İstanbul Şeref
360 İngiltere 06.12.1941 Fenerbahçe 2 İngiliz Ortadoğu Karması 2 B E Ankara 19 Mayıs
361 İngiltere 14.12.1941 Fenerbahçe 2 İngiliz Ortadoğu Karması 2 B E İstanbul Fenerbahçe
362 Türkiye 21.12.1941 Fenerbahçe 3 Hilal 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
363 Romanya 01.05.1942 Fenerbahçe 0 Rapid Bükreş 1 M E İstanbul Şeref
364 Avusturya 31.05.1942 Fenerbahçe 2 Admira 1 G E İstanbul Fenerbahçe
365 Türkiye 12.10.1942 Fenerbahçe 5 Mersin Deniz Harp Okulu 0 G D Mersin Mersin
366 Türkiye 14.10.1942 Fenerbahçe 3 Mersin İdman Yurdu 1 G D Mersin Mersin
367 Bulgaristan 31.10.1942 Fenerbahçe 2 Levski Sofya-JSC Karması 1 G E İstanbul Şeref
368 Türkiye 08.08.1943 Fenerbahçe 2 Beykoz 3 M İ İstanbul Beykoz
369 Türkiye 15.08.1943 Fenerbahçe 3 Emniyet 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
370 Türkiye 22.08.1943 Fenerbahçe 1 Sümerspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
371 Türkiye 29.08.1943 Fenerbahçe 1 Bursa Acar İdman Yurdu 0 G D Bursa Atatürk
372 Türkiye 12.09.1943 Fenerbahçe 3 Vefa 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
373 Türkiye 07.05.1944 Fenerbahçe 3 Elektrik 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
374 Türkiye 26.08.1945 Fenerbahçe 2 Emniyet 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
375 Türkiye 02.09.1945 Fenerbahçe 2 Beykoz 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
376 Türkiye 09.09.1945 Fenerbahçe 4 Çukurova Karması 2 G E İstanbul Fenerbahçe
377 İngiltere 16.09.1945 Fenerbahçe 8 Ajax Zırhlısı 0 G E İstanbul Fenerbahçe
378 Yunanistan 09.12.1945 Fenerbahçe 5 AEK 1 G E İstanbul Şeref
379 Türkiye 30.03.1946 Fenerbahçe 3 Bursa Merinosspor 0 G D Bursa Atatürk
380 Türkiye 31.03.1946 Fenerbahçe 1 Bursa Acar İdman Yurdu 1 B D Bursa Atatürk
381 Türkiye 19.05.1946 Fenerbahçe 2 Adapazarı Gençlik Kulübü 1 G D Sakarya Sakarya
382 Türkiye 30.06.1946 Fenerbahçe 3 Zonguldakspor 1 G D Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal
383 Türkiye 07.07.1946 Fenerbahçe 3 Tekel Karması 2 G D İstanbul Beykoz
384 Macaristan 14.09.1946 Fenerbahçe 1 Ujpest 3 M E İstanbul Şeref
385 Türkiye 06.11.1946 Fenerbahçe 1 Muhafızgücü 0 G D Ankara 19 Mayıs
386 Türkiye 10.11.1946 Fenerbahçe 6 Ankara Demirspor 1 G D Ankara 19 Mayıs
387 Çekoslavakya 05.01.1947 Fenerbahçe 4 Kladno 0 G E İstanbul Şeref
388 Macaristan 02.02.1947 Fenerbahçe 1 Ujpest 3 M E İstanbul Şeref
389 Macaristan 20.02.1947 Fenerbahçe 2 MTK Budapest 0 G E İstanbul Şeref
390 Türkiye 05.07.1947 Fenerbahçe 5 Kocaeli Karması 2 G D Kocaeli İzmit
391 Türkiye 06.07.1947 Fenerbahçe 4 Adapazarı Gençlik Kulübü 0 G T Kocaeli İzmit
392 Türkiye 02.08.1947 Fenerbahçe 2 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
393 Türkiye 20.08.1947 Fenerbahçe 0 Vefa 1 M E İstanbul Fenerbahçe
394 Türkiye 24.08.1947 Fenerbahçe 3 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
395 Türkiye 07.09.1947 Fenerbahçe 4 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
396 Yunanistan 13.09.1947 Fenerbahçe 3 AEK 1 G E İstanbul Şeref
397 Yunanistan 21.09.1947 Fenerbahçe 6 AEK 0 G E İstanbul Fenerbahçe
398 Türkiye 28.09.1947 Fenerbahçe 2 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
399 Türkiye 05.10.1947 Fenerbahçe 0 Vefa 0 B E İstanbul Fenerbahçe
400 Türkiye 26.10.1947 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
401 Türkiye 29.10.1947 Fenerbahçe 6 Emniyet 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
402 Türkiye 02.11.1947 Fenerbahçe 3 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
403 İsveç 30.11.1947 Fenerbahçe 2 AIK Stockholm 0 G E İstanbul İnönü
404 Çekoslavakya 31.12.1947 Fenerbahçe 1 Bratislava 1 B E İstanbul Şeref
405 Çekoslavakya 07.03.1948 Fenerbahçe 3 Sparta Prag 2 G E İstanbul Şeref
406 Türkiye 14.03.1948 Fenerbahçe 5 Ankara Karması 2 G D Ankara 19 Mayıs
407 Türkiye 25.04.1948 Fenerbahçe 2 Vefa 0 G D İstanbul Vefa
408 Türkiye 02.05.1948 Fenerbahçe 4 Vefa 1 G D İstanbul Vefa
409 Türkiye 08.05.1948 Fenerbahçe 2 Göztepe 3 M D İzmir Alsancak
410 Türkiye 09.05.1948 Fenerbahçe 3 Altay/Altınordu Karması 0 G D İzmir Alsancak
411 İngiltere 15.05.1948 Fenerbahçe 1 Quenn’s Park Rangers 1 B E İstanbul İnönü
412 Türkiye 22.05.1948 Fenerbahçe 3 Ankaragücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
413 Türkiye 23.05.1948 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 0 G D Ankara 19 Mayıs
414 İtalya 11.07.1948 Fenerbahçe 1 Triestina 2 M E İstanbul İnönü
415 Yunanistan 19.09.1948 Fenerbahçe 1 Apollon 0 G E İstanbul İnönü
416 Avusturya 21.09.1948 Fenerbahçe 1 Wacker 2 M E İstanbul İnönü
417 Türkiye 26.09.1948 Fenerbahçe 2 Göztepe 1 G E İstanbul İnönü
418 Yunanistan 05.12.1948 Fenerbahçe 3 Apollon 1 G D Yunanistan Atina
419 Yunanistan 06.12.1948 Fenerbahçe 1 Olympiakos 2 M D Yunanistan Atina
420 Yunanistan 08.12.1948 Fenerbahçe 1 Panionios 1 B D Yunanistan Atina
421 Yunanistan 12.12.1948 Fenerbahçe 2 Panathinaikos 1 G D Yunanistan Atina
422 Avusturya 19.12.1948 Fenerbahçe 1 Austria Wien 1 B E İstanbul İnönü
423 Avusturya 23.12.1948 Fenerbahçe 3 Austria Wien 1 G E İstanbul İnönü
424 Türkiye 09.01.1949 Fenerbahçe 2 Beykoz 0 G İ İstanbul Şeref
425 Avusturya 29.01.1949 Fenerbahçe 3 Admira 4 M E İstanbul İnönü
426 Avusturya 13.02.1949 Fenerbahçe 4 Wacker 2 G E İstanbul Fenerbahçe
427 Avusturya 16.02.1949 Fenerbahçe 1 Wacker 2 M E İstanbul İnönü
428 Türkiye 13.03.1949 Fenerbahçe 1 Türkiye A Milli Takım Adayları 3 M E İstanbul Fenerbahçe
429 Türkiye 20.03.1949 Fenerbahçe 1 Galatasaray 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
430 Türkiye 27.03.1949 Fenerbahçe 5 Beykoz 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
431 Türkiye 16.04.1949 Fenerbahçe 3 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
432 Türkiye 17.04.1949 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 1 G D Ankara 19 Mayıs
433 İngiltere 28.05.1949 Fenerbahçe 0 Charlton Athletic 3 M E İstanbul İnönü
434 İngiltere 04.06.1949 Fenerbahçe 1 Quenn’s Park Rangers 1 B E İstanbul İnönü
435 Avusturya 12.06.1949 Fenerbahçe 0 Austria Wien 7 M E İstanbul İnönü
436 Avusturya 19.06.1949 Fenerbahçe 2 Austria Wien 3 M E İstanbul İnönü
437 Türkiye 26.06.1949 Fenerbahçe 4 Düzce Gençlik 0 G D Düzce 18 Temmuz
438 Türkiye 24.07.1949 Fenerbahçe 12 İstanbul İngiliz Karması 0 G E İstanbul Fenerbahçe
439 Türkiye 31.07.1949 Fenerbahçe 7 Hasköy 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
440 Türkiye 07.08.1949 Fenerbahçe 8 Karagümrük 0 G İ İstanbul Vefa
441 Türkiye 14.08.1949 Fenerbahçe 2 Türkiye Ordu Milli Takımı 2 B E İstanbul Fenerbahçe
442 Türkiye 21.08.1949 Fenerbahçe 8 Kırklareli Başakspor 0 G D Kırklareli Atatürk
443 Türkiye 28.08.1949 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
444 Türkiye 03.09.1949 Fenerbahçe 6 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
445 Türkiye 04.09.1949 Fenerbahçe 1 Ankara Demirspor 0 G D Ankara 19 Mayıs
446 Türkiye 10.09.1949 Fenerbahçe 2 İzmir Demirspor 1 G D İzmir Alsancak
447 Türkiye 11.09.1949 Fenerbahçe 1 Altay 0 G D İzmir Alsancak
448 Türkiye 17.09.1949 Fenerbahçe 6 İzmir Demirspor 1 G E İstanbul Şeref
449 Türkiye 18.09.1949 Fenerbahçe 9 Altay 0 G E İstanbul Fenerbahçe
450 Suriye 25.09.1949 Fenerbahçe 2 Cercle de la Jeunesse 0 G E İstanbul Fenerbahçe
451 Türkiye 04.10.1949 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor/Taksim Karması 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
452 Türkiye 06.10.1949 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
453 Avusturya 17.12.1949 Fenerbahçe 3 First Vienna 3 B E İstanbul İnönü
454 Avusturya 25.12.1949 Fenerbahçe 2 First Vienna 1 G E İstanbul İnönü
455 İsrail 11.03.1950 Fenerbahçe 3 Hapoel Tel-Aviv 0 G D İsrail Tel-Aviv
456 İsrail 14.03.1950 Fenerbahçe 5 Hapoel Tikva 3 G D İsrail Petah Tikva
457 İsrail 18.03.1950 Fenerbahçe 1 Hapoel Hayfa 3 M D İsrail Hayfa
458 İsrail 20.03.1950 Fenerbahçe 0 Hapoel Tel-Aviv 1 M D İsrail Tel-Aviv
459 İngiltere 21.05.1950 Fenerbahçe 0 Sunderland 3 M E İstanbul İnönü
460 İsrail 03.06.1950 Fenerbahçe 1 Hapoel Karması 0 G E İstanbul İnönü
461 İsrail 11.06.1950 Fenerbahçe 3 Hapoel Karması 1 G E İstanbul İnönü
462 Lübnan 25.06.1950 Fenerbahçe 3 Racing 2 G E İstanbul Fenerbahçe
463 Türkiye 08.07.1950 Fenerbahçe 5 Bursa Acar İdman Yurdu 4 G D Bursa Atatürk
464 Türkiye 09.07.1950 Fenerbahçe 1 Bursa Acar İdman Yurdu 1 B D Bursa Atatürk
465 Türkiye 27.08.1950 Fenerbahçe 3 Beykoz 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
466 Türkiye 02.09.1950 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
467 Türkiye 02.09.1950 Fenerbahçe 2 Alibeyköyspor (Adalet) 3 M İ İstanbul Fenerbahçe
468 Türkiye 03.09.1950 Fenerbahçe 0 Vefa 3 M E İstanbul Fenerbahçe
469 Türkiye 10.09.1950 Fenerbahçe 1 Alibeyköyspor (Adalet) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
470 Türkiye 17.09.1950 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
471 Türkiye 23.09.1950 Fenerbahçe 3 Beykoz 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
472 Türkiye 24.09.1950 Fenerbahçe 0 Vefa 2 M E İstanbul Fenerbahçe
473 Türkiye 29.10.1950 Fenerbahçe 1 Vefa 2 M E İstanbul Fenerbahçe
474 Türkiye 30.10.1950 Fenerbahçe 1 Ankara Demirspor 0 G D Ankara 19 Mayıs
475 İsveç 18.11.1950 Fenerbahçe 3 Elfsborg 2 G E İstanbul İnönü
476 Türkiye 25.11.1950 Fenerbahçe 4 Altay 3 G D İzmir Alsancak
477 Türkiye 26.11.1950 Fenerbahçe 1 Göztepe 1 B D İzmir Alsancak
478 İsveç 17.12.1950 Fenerbahçe 0 Helsinborg 1 M E İstanbul İnönü
479 Avusturya 23.12.1950 Fenerbahçe 0 Admira 1 M E İstanbul İnönü
480 Türkiye 31.12.1950 Fenerbahçe 4 Emniyet 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
481 Yugoslavya 06.01.1951 Fenerbahçe 2 Sarajevo 3 M E İstanbul İnönü
482 Avusturya 07.01.1951 Fenerbahçe 0 Admira 0 B E İstanbul İnönü
483 İsrail 15.04.1951 Fenerbahçe 2 Makkabi 1 G E İstanbul İnönü
484 Türkiye 21.04.1951 Fenerbahçe 2 Harp Okulu (Harbiye) 3 M D Ankara 19 Mayıs
485 Türkiye 22.04.1951 Fenerbahçe 0 Ankaragücü 0 B D Ankara 19 Mayıs
486 Brezilya 28.04.1951 Fenerbahçe 1 Desportos 3 M E İstanbul İnönü
487 Yugoslavya 13.05.1951 Fenerbahçe 2 Hajduk Split 1 G E İstanbul İnönü
488 Türkiye 19.05.1951 Fenerbahçe 4 Karşıyaka 3 G D İzmir Alsancak
489 Türkiye 20.05.1951 Fenerbahçe 2 İzmirspor 2 B D İzmir Alsancak
490 İngiltere 27.05.1951 Fenerbahçe 2 Burnley 3 M E İstanbul İnönü
491 Almanya 02.06.1951 Fenerbahçe 3 Mühlburg Karlsruhe 3 B E İstanbul İnönü
492 Suriye 08.06.1951 Fenerbahçe 6 Suriye Ordu Milli Takımı 2 G D Suriye Şam
493 Suriye 10.06.1951 Fenerbahçe 2 Cercle de la Jeunesse 2 B D Suriye Halep
494 Suriye 12.06.1951 Fenerbahçe 6 Vasburagan 2 G D Suriye Halep
495 Türkiye 17.06.1951 Fenerbahçe 2 Antakya Kurtuluşspor 0 G D Hatay Antakya
496 Türkiye 19.08.1951 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
497 Türkiye 19.08.1951 Fenerbahçe 2 Emniyet 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
498 Türkiye 26.08.1951 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
499 Türkiye 08.09.1951 Fenerbahçe 5 Göztepe 1 G D İzmir Alsancak
500 Türkiye 09.09.1951 Fenerbahçe 3 Altay 2 G D İzmir Alsancak
507 Türkiye 23.09.1951 Fenerbahçe 4 Kasımpaşa (Altıntuğ) 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
508 Türkiye 23.09.1951 Fenerbahçe 1 Beykoz 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
509 Türkiye 30.09.1951 Fenerbahçe 1 Türkiye Ordu Milli Takımı 2 M E İstanbul İnönü
510 Suriye 06.10.1951 Fenerbahçe 7 Sercle de Jeunesse 0 G E İstanbul İnönü
511 Türkiye 07.10.1951 Fenerbahçe 2 Hacettepe (Keçiörengücü) 2 B E İstanbul İnönü
512 İsveç 24.11.1951 Fenerbahçe 1 Malmö 0 G E İstanbul İnönü
513 İsveç 02.12.1951 Fenerbahçe 1 Djurgarden 4 M E İstanbul İnönü
514 Türkiye 09.12.1951 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 2 G İ İstanbul İnönü
515 Avusturya 23.12.1951 Fenerbahçe 1 Rapid Wien 0 G E İstanbul İnönü
516 Arjantin 19.01.1952 Fenerbahçe 1 Atletico de Lanus 2 M E İstanbul İnönü
517 Türkiye 20.01.1952 Fenerbahçe 11 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
518 Türkiye 02.03.1952 Fenerbahçe 4 İstanbul Amatör Karması 2 G İ İstanbul İnönü
519 Yunanistan 22.03.1952 Fenerbahçe 4 Apollon 1 G E İstanbul İnönü
520 Türkiye 30.03.1952 Fenerbahçe 2 Bursa Karması 0 G D Bursa Atatürk
521 Brezilya 23.04.1952 Fenerbahçe 1 Corinthians 6 M E İstanbul İnönü
522 İsrail 07.05.1952 Fenerbahçe 1 Makkabi 1 B E İstanbul İnönü
523 Fransa 01.06.1952 Fenerbahçe 2 Lille 0 G E İstanbul İnönü
524 Almanya 03.06.1952 Fenerbahçe 2 Waldhof 1 G E İstanbul İnönü
525 Türkiye 24.08.1952 Fenerbahçe 5 Bakırköyspor 2 G D İstanbul Bakırköy
526 Türkiye 03.09.1952 Fenerbahçe 2 Vefa 1 G E İstanbul Fenerbahçe
527 Yugoslavya 14.09.1952 Fenerbahçe 3 Beogradski 1 G E İstanbul İnönü
528 Türkiye 28.10.1952 Fenerbahçe 2 Ankara Havagücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
529 Türkiye 29.10.1952 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
530 Türkiye 13.11.1952 Fenerbahçe 8 Hilal 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
531 Türkiye 20.11.1952 Fenerbahçe 6 Alemdar 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
532 Yunanistan 07.12.1952 Fenerbahçe 2 Etnikos 4 M E İstanbul İnönü
533 Avusturya 14.12.1952 Fenerbahçe 4 Rapid Wien 4 B E İstanbul İnönü
534 Türkiye 07.03.1953 Fenerbahçe 3 Eskişehir Demirspor 1 G T Ankara 19 Mayıs
535 Türkiye 08.03.1953 Fenerbahçe 3 Ankara Havagücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
536 Türkiye 12.03.1953 Fenerbahçe 3 Türkiye Ordu Karması 1 G E İstanbul İnönü
537 Türkiye 14.03.1953 Fenerbahçe 3 Adana Torosspor 1 G D Adana 5 Ocak
538 Türkiye 15.03.1953 Fenerbahçe 0 Adana Demirspor 1 M D Adana 5 Ocak
539 Yunanistan 01.04.1953 Fenerbahçe 3 Panathinaikos 0 G D Yunanistan Atina
540 Yunanistan 05.04.1953 Fenerbahçe 2 AEK 4 M D Yunanistan Atina
541 Yunanistan 06.04.1953 Fenerbahçe 1 Olympiakos 0 G D Yunanistan Atina
542 Brezilya 02.05.1953 Fenerbahçe 2 America 3 M E İstanbul İnönü
543 İngiltere 10.05.1953 Fenerbahçe 2 Luton Town 6 M E İstanbul İnönü
544 Türkiye 13.06.1953 Fenerbahçe 1 Ankara Demirspor 2 M D Ankara 19 Mayıs
545 Türkiye 14.06.1953 Fenerbahçe 3 Ankaragücü 3 B D Ankara 19 Mayıs
546 Türkiye 17.06.1953 Fenerbahçe 2 Türk Kara Kuvvetleri Karması 1 G E İstanbul İnönü
547 Türkiye 03.09.1953 Fenerbahçe 5 İstanbul Karagücü 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
548 Türkiye 15.09.1953 Fenerbahçe 5 İstanbul Karagücü 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
549 Yunanistan 20.09.1953 Fenerbahçe 4 AEK 0 G E İstanbul İnönü
550 İngiltere 06.10.1953 Fenerbahçe 2 Hull City 1 G D İngiltere Hull
551 İngiltere 07.10.1953 Fenerbahçe 4 Luton Town 7 M D İngiltere Londra
552 İngiltere 13.10.1953 Fenerbahçe 4 Bristol City 7 M D İngiltere Bristol
553 İngiltere 14.10.1953 Fenerbahçe 2 Quenn’s Park Rangers 2 B D İngiltere Londra
554 İngiltere 19.10.1953 Fenerbahçe 1 Swindon Town 5 M D İngiltere Swindon
555 İngiltere 21.10.1953 Fenerbahçe 1 Manchester City 5 M D İngiltere Manchester
556 Brezilya 27.12.1953 Fenerbahçe 5 Cruzeiro 2 G E İstanbul İnönü
557 Türkiye 14.02.1954 Fenerbahçe 4 Beykoz 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
558 Türkiye 21.02.1954 Fenerbahçe 4 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
559 Türkiye 28.02.1954 Fenerbahçe 3 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
560 Türkiye 07.03.1954 Fenerbahçe 4 Bursa Acar İdman Yurdu 0 G E İstanbul Fenerbahçe
561 Türkiye 13.03.1954 Fenerbahçe 3 Emniyet 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
562 Türkiye 21.03.1954 Fenerbahçe 3 Alibeyköyspor (Adalet) 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
563 Brezilya 27.03.1954 Fenerbahçe 1 Olario 0 G E İstanbul İnönü
564 Brezilya 04.04.1954 Fenerbahçe 0 Portugueso de Desportos 0 B E İstanbul İnönü
565 Türkiye 10.04.1954 Fenerbahçe 2 İzmirspor 0 G D İzmir Alsancak
566 Türkiye 11.04.1954 Fenerbahçe 3 Altay 2 G D İzmir Alsancak
567 Türkiye 05.06.1954 Fenerbahçe 10 Beyoğluspor (Pera) 3 G İ İstanbul İnönü
568 Türkiye 22.08.1954 Fenerbahçe 2 Hacettepe (Keçiörengücü) 0 G E İstanbul Fenerbahçe
569 Türkiye 05.09.1954 Fenerbahçe 6 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
570 Türkiye 12.09.1954 Fenerbahçe 3 Ankara Havagücü 1 G E İstanbul Fenerbahçe
571 Türkiye 19.09.1954 Fenerbahçe 2 Alibeyköyspor (Adalet) 2 B İ İstanbul Fenerbahçe
572 Türkiye 26.09.1954 Fenerbahçe 6 İstanbulspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
573 Türkiye 03.10.1954 Fenerbahçe 2 Türkiye A Milli Takım Adayları 2 B E İstanbul İnönü
574 Türkiye 09.10.1954 Fenerbahçe 3 Beykoz 1 G İ İstanbul İnönü
575 Türkiye 24.10.1954 Fenerbahçe 0 Emniyet 0 B İ İstanbul Fenerbahçe
576 Macaristan 27.11.1954 Fenerbahçe 1 Vöroş Löbogo 3 M E İstanbul İnönü
577 Yugoslavya 02.01.1955 Fenerbahçe 1 Sarajevo 2 M E İstanbul İnönü
578 Türkiye 06.01.1955 Fenerbahçe 1 Türkiye Ordu Milli Takımı 1 B E İstanbul İnönü
579 Türkiye 25.02.1955 Fenerbahçe 6 Hacettepe (Keçiörengücü) 3 G D Ankara 19 Mayıs
580 Türkiye 26.02.1955 Fenerbahçe 5 Ankaragücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
581 Türkiye 23.03.1955 Fenerbahçe 0 Ankara Güneşspor 0 B E İstanbul İnönü
582 Brezilya 24.04.1955 Fenerbahçe 4 Atletico Porto del Rio 1 G E İstanbul İnönü
583 Türkiye 30.04.1955 Fenerbahçe 5 Ankaragücü 3 G D Ankara 19 Mayıs
584 Türkiye 01.05.1955 Fenerbahçe 3 Gençlerbirliği 3 B D Ankara 19 Mayıs
585 Brezilya 25.05.1955 Fenerbahçe 0 Fluminense 1 M E İstanbul İnönü
586 Almanya 04.06.1955 Fenerbahçe 4 ESW München 0 G E İstanbul İnönü
587 Avusturya 24.07.1955 Fenerbahçe 1 Colombia 0 G E İstanbul Fenerbahçe
588 Türkiye 14.08.1955 Fenerbahçe 3 Karagümrük 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
589 Türkiye 14.08.1955 Fenerbahçe 9 Hilal 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
590 Türkiye 21.08.1955 Fenerbahçe 1 Beyoğluspor (Pera) 3 M İ İstanbul Fenerbahçe
591 Türkiye 21.08.1955 Fenerbahçe 3 Hacettepe (Keçiörengücü) 2 G E İstanbul Fenerbahçe
592 Türkiye 27.08.1955 Fenerbahçe 2 Ankara Güneşspor 1 G D Ankara 19 Mayıs
593 Türkiye 28.08.1955 Fenerbahçe 5 Davutpaşa 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
594 Türkiye 28.08.1955 Fenerbahçe 2 Hacettepe (Keçiörengücü) 1 G D Ankara 19 Mayıs
595 Türkiye 03.09.1955 Fenerbahçe 3 Göztepe 1 G D İzmir Alsancak
596 Türkiye 04.09.1955 Fenerbahçe 2 Altay 4 M D İzmir Alsancak
597 Türkiye 28.09.1955 Fenerbahçe 8 Defterdar 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
598 Türkiye 29.10.1955 Fenerbahçe 7 Bursa Çelikspor 0 G D Bursa Atatürk
599 Türkiye 30.10.1955 Fenerbahçe 3 Bursa Çelikspor 0 G D Bursa Atatürk
600 Türkiye 11.11.1955 Fenerbahçe 1 Ankara Güneşspor 1 B D Ankara 19 Mayıs
601 Türkiye 12.11.1955 Fenerbahçe 5 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
602 Türkiye 15.12.1955 Fenerbahçe 4 Robert Kolej 1 G İ İstanbul Robert Kolej
603 Türkiye 11.01.1956 Fenerbahçe 3 Türkiye Ordu Karması 1 G E İstanbul İnönü
604 Türkiye 14.01.1956 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 1 G D Ankara Ankaragücü
605 Türkiye 15.01.1956 Fenerbahçe 1 Hacettepe (Keçiörengücü) 1 B D Ankara Ankaragücü
606 Yugoslavya 21.01.1956 Fenerbahçe 2 Radniçki Pirot 1 G E İstanbul İnönü
607 Türkiye 22.01.1956 Fenerbahçe 3 Emniyet 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
608 Türkiye 28.01.1956 Fenerbahçe 3 Ankara Havagücü 0 G D Ankara Ankaragücü
609 Türkiye 29.01.1956 Fenerbahçe 4 Türkiye Ordu Karması 2 G T Ankara Ankaragücü
610 Türkiye 03.03.1956 Fenerbahçe 4 İzmirspor 1 G D İzmir Alsancak
611 Türkiye 04.03.1956 Fenerbahçe 2 Altay 4 M D İzmir Alsancak
612 Türkiye 24.03.1956 Fenerbahçe 5 Bursa Akınspor 0 G D Bursa Atatürk
613 Türkiye 31.03.1956 Fenerbahçe 1 Vefa 0 G İ İstanbul İnönü
614 Brezilya 08.04.1956 Fenerbahçe 2 Vasco de Gama 0 G E İstanbul İnönü
615 Türkiye 14.04.1956 Fenerbahçe 2 Adana Demirspor 0 G D Adana 5 Ocak
616 Türkiye 15.04.1956 Fenerbahçe 4 Adana Milli Mensucat 2 G D Adana 5 Ocak
617 Türkiye 29.04.1956 Fenerbahçe 8 İzmit Kağıtspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
618 Türkiye 26.05.1956 Fenerbahçe 5 Ankara Güneşspor 3 G D Ankara 19 Mayıs
619 Türkiye 27.05.1956 Fenerbahçe 1 Ankara Karagücü 2 M D Ankara 19 Mayıs
620 Rusya 08.06.1956 Fenerbahçe 1 Dinamo Moskova 3 M D Rusya Moskova
621 Rusya 13.06.1956 Fenerbahçe 2 Zenith 1 G D Rusya Leningrad
622 Türkiye 05.08.1956 Fenerbahçe 7 Galata 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
623 Türkiye 12.08.1956 Fenerbahçe 7 İstanbul Demirspor 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
624 Türkiye 19.08.1956 Fenerbahçe 4 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
625 Türkiye 26.08.1956 Fenerbahçe 6 Karşıyaka 0 G E İstanbul Fenerbahçe
626 Türkiye 30.08.1956 Fenerbahçe 11 Karagümrük 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
627 Türkiye 02.09.1956 Fenerbahçe 4 Altay 0 G E İstanbul Fenerbahçe
628 Türkiye 09.09.1956 Fenerbahçe 1 Alibeyköyspor (Adalet) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
629 Türkiye 16.09.1956 Fenerbahçe 6 Bağlarbaşı 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
630 Türkiye 29.09.1956 Fenerbahçe 2 İzmir Kültürspor 2 B D İzmir Alsancak
631 Türkiye 30.09.1956 Fenerbahçe 4 Göztepe 3 G D İzmir Alsancak
632 Türkiye 04.10.1956 Fenerbahçe 7 Cihangir 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
633 Rusya 10.10.1956 Fenerbahçe 0 Dinamo Moskova 4 M E İstanbul İnönü
634 Türkiye 12.11.1956 Fenerbahçe 1 Ankara Güneşspor 1 B D Ankara Ankaragücü
635 Türkiye 14.11.1956 Fenerbahçe 3 Ankara Demirspor 2 G D Ankara Ankaragücü
636 Türkiye 18.11.1956 Fenerbahçe 3 Ankara Güneşspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
637 Türkiye 25.11.1956 Fenerbahçe 4 Sarıyer 1 G E İstanbul Fenerbahçe
638 Türkiye 06.12.1956 Fenerbahçe 8 Kadırga 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
639 Türkiye 13.12.1956 Fenerbahçe 5 Defterdar 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
640 Çekoslavakya 01.01.1957 Fenerbahçe 0 Spartak Bohemians 1 M E İstanbul İnönü
641 Türkiye 03.01.1957 Fenerbahçe 1 Ankara Demirspor 1 B D Ankara 19 Mayıs
642 Türkiye 05.01.1957 Fenerbahçe 1 Adana Demirspor 2 M D Adana 5 Ocak
643 Türkiye 06.01.1957 Fenerbahçe 2 Adana Milli Mensucat 2 B D Adana 5 Ocak
644 Türkiye 09.01.1957 Fenerbahçe 1 Eskişehir Demirspor 1 B D Eskişehir Atatürk
645 Türkiye 27.01.1957 Fenerbahçe 6 Karagümrük 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
646 Türkiye 16.02.1957 Fenerbahçe 4 Eskişehir Şekerspor 2 G D Eskişehir Atatürk
647 Türkiye 17.02.1957 Fenerbahçe 1 Eskişehir Demirspor 2 M D Eskişehir Atatürk
648 Türkiye 23.02.1957 Fenerbahçe 4 Ankara Güneşspor 3 G D Ankara Ankaragücü
649 Türkiye 24.02.1957 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 0 G D Ankara Ankaragücü
650 Türkiye 07.03.1957 Fenerbahçe 6 İstanbul Denizgücü 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
651 Türkiye 06.04.1957 Fenerbahçe 2 Vefa 2 B İ İstanbul İnönü
652 Türkiye 02.05.1957 Fenerbahçe 3 Karşıyaka 1 G D İzmir Alsancak
653 Türkiye 03.05.1957 Fenerbahçe 2 İzmirspor 0 G D İzmir Alsancak
654 Türkiye 26.05.1957 Fenerbahçe 7 Defterdar 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
655 Fransa 09.06.1957 Fenerbahçe 2 Toulouse 2 B E İstanbul İnönü
656 Fransa 12.06.1957 Fenerbahçe 2 Toulouse 0 G E İstanbul İnönü
657 Almanya 19.06.1957 Fenerbahçe 5 Blau Weiss Berlin 3 G D Almanya Berlin
658 Almanya 23.06.1957 Fenerbahçe 4 Berlin Karması 3 G D Almanya Berlin
659 Fransa 26.06.1957 Fenerbahçe 1 Rouen 2 M D Fransa Rouen
660 Türkiye 11.08.1957 Fenerbahçe 1 Beylerbeyi 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
661 Türkiye 18.08.1957 Fenerbahçe 5 Altay 0 G E İstanbul Fenerbahçe
662 Türkiye 24.08.1957 Fenerbahçe 1 Ankara Güneşspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
663 Türkiye 05.10.1957 Fenerbahçe 1 Karşıyaka 1 B D İzmir Alsancak
664 Türkiye 06.10.1957 Fenerbahçe 3 Altay 0 G D İzmir Alsancak
665 Türkiye 26.10.1957 Fenerbahçe 12 Tunusbağı 3 G İ İstanbul Fenerbahçe
666 Türkiye 03.11.1957 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
667 Türkiye 23.11.1957 Fenerbahçe 1 Hacettepe (Keçiörengücü) 2 M D Ankara Ankaragücü
668 Türkiye 24.11.1957 Fenerbahçe 1 Ankara Güneşspor 2 M D Ankara Ankaragücü
669 Türkiye 30.11.1957 Fenerbahçe 2 Beykoz 1 G İ İstanbul İnönü
670 Türkiye 10.12.1957 Fenerbahçe 9 İstanbul Denizgücü 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
671 İsveç 12.12.1957 Fenerbahçe 2 Vasteras 1 G E İstanbul İnönü
672 Türkiye 15.12.1957 Fenerbahçe 5 Yeşildirek 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
673 Polonya 21.12.1957 Fenerbahçe 3 Legia Varşova 2 G E İstanbul İnönü
674 Türkiye 22.01.1958 Fenerbahçe 13 Tunusbağı 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
675 Türkiye 02.02.1958 Fenerbahçe 15 Bağlarbaşı 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
676 Türkiye 09.02.1958 Fenerbahçe 13 Yıldızspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
677 Türkiye 02.03.1958 Fenerbahçe 4 Beşiktaş 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
678 Türkiye 08.03.1958 Fenerbahçe 4 Karşıyaka 0 G D İzmir Alsancak
679 Türkiye 09.03.1958 Fenerbahçe 3 Altınordu ( İzmir ) 1 G D İzmir Alsancak
680 Türkiye 11.03.1958 Fenerbahçe 3 Manisa Karması 1 G D Manisa 19 Mayıs
681 İsveç 22.03.1958 Fenerbahçe 5 Göteborg 3 G E İstanbul İnönü
682 Türkiye 08.04.1958 Fenerbahçe 6 Manisa Karması 0 G D Manisa 19 Mayıs
683 Almanya 19.04.1958 Fenerbahçe 4 Blau Weiss Berlin 0 G E İstanbul İnönü
684 Türkiye 22.04.1958 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 2 B D Ankara Ankaragücü
685 Türkiye 23.04.1958 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 2 B D Ankara Ankaragücü
686 KKTC 27.04.1958 Fenerbahçe 5 Kıbrıs Türk Karması 1 G E İstanbul İnönü
687 Brezilya 03.05.1958 Fenerbahçe 0 Bangu 1 M E İstanbul İnönü
688 Rusya 27.05.1958 Fenerbahçe 2 Lokomotiv Moskova 3 M E İstanbul İnönü
689 Türkiye 10.08.1958 Fenerbahçe 6 Defterdar 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
690 Türkiye 17.08.1958 Fenerbahçe 1 Karagümrük 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
691 Türkiye 24.08.1958 Fenerbahçe 3 Karagümrük 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
692 Türkiye 02.09.1958 Fenerbahçe 3 Türkiye Genç Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul Fenerbahçe
693 Türkiye 10.09.1958 Fenerbahçe 13 İzmit Petrolspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
694 Türkiye 13.09.1958 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 1 G D Ankara Ankaragücü
695 Türkiye 14.09.1958 Fenerbahçe 4 Hacettepe (Keçiörengücü) 1 G D Ankara Ankaragücü
696 Türkiye 19.10.1958 Fenerbahçe 4 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul İnönü
697 Türkiye 26.10.1958 Fenerbahçe 1 Beykoz 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
698 Türkiye 02.11.1958 Fenerbahçe 2 Anadolu Üsküdar SK 2 B İ İstanbul Fenerbahçe
699 Türkiye 08.11.1958 Fenerbahçe 5 Altay 0 G D İzmir Alsancak
700 Türkiye 09.11.1958 Fenerbahçe 2 İzmirspor 1 G D İzmir Alsancak
701 Türkiye 06.12.1958 Fenerbahçe 7 Beşiktaş 0 G İ İstanbul İnönü
702 Türkiye 13.12.1958 Fenerbahçe 2 Karagümrük 1 G İ İstanbul İnönü
703 Türkiye 05.04.1959 Fenerbahçe 1 Şekerspor (Şekerhilal) 1 B D Ankara 19 Mayıs
704 Türkiye 09.04.1959 Fenerbahçe 3 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul İnönü
705 Brezilya 21.06.1959 Fenerbahçe 4 America 4 B E İstanbul İnönü
706 Türkiye 09.08.1959 Fenerbahçe 4 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
707 Türkiye 09.08.1959 Fenerbahçe 8 Defterdar 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
708 Türkiye 13.08.1959 Fenerbahçe 3 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
709 Türkiye 13.08.1959 Fenerbahçe 4 Hacettepe (Keçiörengücü) 0 G E İstanbul Fenerbahçe
710 Türkiye 16.08.1959 Fenerbahçe 3 Karagümrük 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
711 Türkiye 16.08.1959 Fenerbahçe 2 Hasköy 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
712 Türkiye 23.08.1959 Fenerbahçe 3 Beykoz 2 G İ İstanbul Fenerbahçe
713 Türkiye 30.08.1959 Fenerbahçe 4 Bursa Güvenspor 0 G D Bursa Atatürk
714 Türkiye 10.10.1959 Fenerbahçe 5 Adana Demirspor 0 G D Adana 5 Ocak
715 Türkiye 11.10.1959 Fenerbahçe 0 Adana Karması 0 B D Adana 5 Ocak
716 Türkiye 25.10.1959 Fenerbahçe 5 Kasımpaşa (Altıntuğ) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
717 Türkiye 29.10.1959 Fenerbahçe 8 Sakarya Güneşspor 0 G D Sakarya Sakarya
718 Çekoslavakya 18.01.1960 Fenerbahçe 0 Spartak Bohemians 1 M E İstanbul İnönü
719 Türkiye 20.03.1960 Fenerbahçe 7 Sakarya Güneşspor 0 G D Sakarya Sakarya
720 Türkiye 03.04.1960 Fenerbahçe 3 Hasköy 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
721 Türkiye 17.04.1960 Fenerbahçe 4 Sümerspor 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
722 Türkiye 08.05.1960 Fenerbahçe 5 Bursa Akınspor 1 G D Bursa Atatürk
723 Brezilya 06.07.1960 Fenerbahçe 0 America 1 M E İstanbul İnönü
724 Türkiye 06.08.1960 Fenerbahçe 0 Karagümrük 1 M İ İstanbul Fenerbahçe
725 Türkiye 07.08.1960 Fenerbahçe 3 Vefa 1 G E İstanbul Fenerbahçe
726 Türkiye 11.08.1960 Fenerbahçe 3 Türkiye Amatör Milli Takımı 1 G E İstanbul Fenerbahçe
727 Türkiye 14.08.1960 Fenerbahçe 2 Feriköy 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
728 Türkiye 20.08.1960 Fenerbahçe 2 Ankara Demirspor 0 G D Ankara 19 Mayıs
729 Türkiye 21.08.1960 Fenerbahçe 5 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
730 Türkiye 07.09.1960 Fenerbahçe 0 Galatasaray 1 M T Ankara 19 Mayıs
731 Türkiye 17.09.1960 Fenerbahçe 4 Adana Demirspor 1 G D Adana 5 Ocak
732 Türkiye 18.09.1960 Fenerbahçe 1 Adana Demirspor 0 G D Adana 5 Ocak
733 Türkiye 25.09.1960 Fenerbahçe 1 İzmirspor 0 G D İzmir Alsancak
734 Türkiye 27.09.1960 Fenerbahçe 6 Aydın Esnafspor 2 G D Aydın Adnan Menderes
735 Brezilya 01.10.1960 Fenerbahçe 1 Bahia 2 M E İstanbul İnönü
736 Türkiye 05.10.1960 Fenerbahçe 0 Galatasaray 0 B T Ankara 19 Mayıs
737 Türkiye 09.10.1960 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 2 B İ İstanbul Fenerbahçe
738 Türkiye 13.10.1960 Fenerbahçe 2 Yeşildirek 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
739 Türkiye 03.12.1960 Fenerbahçe 3 Eskişehir Demirspor 0 G D Eskişehir Atatürk
740 Türkiye 04.12.1960 Fenerbahçe 2 Eskişehir Şekerspor 0 G D Eskişehir Atatürk
741 Türkiye 04.02.1961 Fenerbahçe 5 Gençlerbirliği 4 G D Ankara 19 Mayıs
742 Türkiye 05.02.1961 Fenerbahçe 9 Ankaragücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
743 KKTC 25.02.1961 Fenerbahçe 10 Kıbrıs Doğan Türk Birliği 1 G D KKTC Limasol
744 KKTC 26.02.1961 Fenerbahçe 4 Kıbrıs Doğan Türk Birliği 0 G D KKTC Lefkoşa
745 Türkiye 12.03.1961 Fenerbahçe 1 Alibeyköyspor (Adalet) 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
746 Yunanistan 01.04.1961 Fenerbahçe 4 AEK 2 G D Yunanistan Atina
747 Yunanistan 28.04.1961 Fenerbahçe 0 AEK 2 M E Ankara 19 Mayıs
748 Türkiye 11.06.1961 Fenerbahçe 4 Sakarya Yıldırımspor 2 G D Sakarya Sakarya
749 Türkiye 06.08.1961 Fenerbahçe 9 Defterdar 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
750 Türkiye 06.08.1961 Fenerbahçe 3 Vefa 1 G E İstanbul Fenerbahçe
751 Türkiye 12.08.1961 Fenerbahçe 4 Feriköy 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
752 Türkiye 13.08.1961 Fenerbahçe 4 Gençlerbirliği 0 G E İstanbul Fenerbahçe
753 Arnavutluk 23.08.1961 Fenerbahçe 2 Partizan Tiran 3 M E İstanbul İnönü
754 Türkiye 16.09.1961 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 1 G D Ankara 19 Mayıs
755 Türkiye 17.09.1961 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
756 Yunanistan 28.09.1961 Fenerbahçe 1 PAOK 1 B D Yunanistan Selanik
757 Arnavutluk 01.10.1961 Fenerbahçe 0 Dinamo Tiran 1 M D Arnavutluk Tiran
758 Yunanistan 03.10.1961 Fenerbahçe 1 İraklis 2 M D Yunanistan Selanik
759 Türkiye 29.10.1961 Fenerbahçe 4 Hasköy 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
760 İtalya 06.12.1961 Fenerbahçe 1 Fiorentina 2 M D İtalya Florensa
761 Türkiye 31.03.1962 Fenerbahçe 1 Zonguldakspor 1 B D Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal
762 Türkiye 01.04.1962 Fenerbahçe 5 Zonguldakspor 1 G D Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal
763 Türkiye 19.04.1962 Fenerbahçe 2 Türkiye A Milli Takım Adayları 0 G E İstanbul İnönü
764 Türkiye 04.05.1962 Fenerbahçe 1 Yeşildirek 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
765 İngiltere 08.05.1962 Fenerbahçe 1 Stoke City 0 G E İstanbul İnönü
766 İngiltere 14.05.1962 Fenerbahçe 0 Stoke City 1 M E Ankara 19 Mayıs
767 Türkiye 02.06.1962 Fenerbahçe 0 Beşiktaş 2 M T Ankara 19 Mayıs
768 Portekiz 08.06.1962 Fenerbahçe 1 Benfica 3 M E İstanbul İnönü
769 Türkiye 05.08.1962 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 1 B İ İstanbul Fenerbahçe
770 Türkiye 05.08.1962 Fenerbahçe 3 Anadolu Üsküdar SK 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
771 Türkiye 12.08.1962 Fenerbahçe 4 Karagümrük 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
772 Türkiye 19.08.1962 Fenerbahçe 2 Altay 1 G E İstanbul Fenerbahçe
773 Türkiye 25.08.1962 Fenerbahçe 2 Hacettepe (Keçiörengücü) 1 G D Ankara 19 Mayıs
774 Türkiye 26.08.1962 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 0 G D Ankara 19 Mayıs
775 İspanya 29.08.1962 Fenerbahçe 1 Valencia 0 G E İstanbul İnönü
776 Türkiye 02.09.1962 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 0 G E İstanbul İnönü
777 ABD 03.10.1962 Fenerbahçe 1 All Stars 1 B E İstanbul İnönü
778 Türkiye 20.10.1962 Fenerbahçe 0 Göztepe 3 M D İzmir Alsancak
779 Türkiye 21.10.1962 Fenerbahçe 0 Altay 1 M D İzmir Alsancak
780 Türkiye 29.10.1962 Fenerbahçe 7 Susurluk Şekerspor 0 G D Balıkesir Bandırma
781 Yunanistan 28.11.1962 Fenerbahçe 4 Gümilcine Gençlerbirliği 1 G D Yunanistan Gümilcine
782 Rusya 29.12.1962 Fenerbahçe 0 Zenith Leningrad 0 B E İstanbul İnönü
783 Macaristan 19.02.1963 Fenerbahçe 3 Ferencvaros 1 G E İstanbul İnönü
784 Türkiye 10.03.1963 Fenerbahçe 1 Bursa Merinosspor 0 G D Bursa Atatürk
785 Türkiye 28.03.1963 Fenerbahçe 2 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
786 Türkiye 14.04.1963 Fenerbahçe 3 Feriköy 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
787 Türkiye 17.05.1963 Fenerbahçe 0 Feriköy 0 B İ İstanbul İnönü
788 Türkiye 07.07.1963 Fenerbahçe 3 Bursaspor 0 G D Bursa Atatürk
789 Türkiye 03.08.1963 Fenerbahçe 5 Kasımpaşa (Altıntuğ) 0 G İ İstanbul İnönü
790 Türkiye 04.08.1963 Fenerbahçe 2 Beyoğluspor (Pera) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
791 Türkiye 07.08.1963 Fenerbahçe 6 Altay 0 G E İstanbul İnönü
792 Türkiye 11.08.1963 Fenerbahçe 1 Bursaspor 1 B D Bursa Atatürk
793 Türkiye 17.08.1963 Fenerbahçe 2 Altay 2 B D İzmir Alsancak
794 Türkiye 18.08.1963 Fenerbahçe 2 Altınordu ( İzmir ) 0 G D İzmir Alsancak
795 Türkiye 04.09.1963 Fenerbahçe 3 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
796 Türkiye 22.09.1963 Fenerbahçe 2 İzmit Kağıtspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
797 Türkiye 30.10.1963 Fenerbahçe 1 İzmit Kağıtspor 1 B D Kocaeli İzmit
798 Türkiye 08.11.1963 Fenerbahçe 2 Taksim (Şişli) 0 G İ İstanbul İnönü
799 Türkiye 05.01.1964 Fenerbahçe 7 Sarıyer 2 G İ İstanbul İnönü
800 Türkiye 02.03.1964 Fenerbahçe 1 Galata 0 G İ İstanbul İnönü
801 Türkiye 13.06.1964 Fenerbahçe 2 Amasya Karması 0 G D Amasya 12 Haziran
802 Türkiye 20.06.1964 Fenerbahçe 1 Samsun Yolspor 2 M D Samsun Şehir
803 Türkiye 21.06.1964 Fenerbahçe 2 Samsun Fener Gençlik 0 G D Samsun Şehir
804 Türkiye 28.06.1964 Fenerbahçe 1 Adapazarı Karması 2 M D Sakarya Sakarya
805 Türkiye 02.08.1964 Fenerbahçe 3 Bursaspor 1 G D Bursa Atatürk
806 Türkiye 09.08.1964 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 0 G İ İstanbul İnönü
807 Türkiye 02.09.1964 Fenerbahçe 3 Türkiye A Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul İnönü
808 Türkiye 06.09.1964 Fenerbahçe 3 Beykoz 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
809 Türkiye 13.09.1964 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 1 G E İstanbul İnönü
810 Türkiye 17.10.1964 Fenerbahçe 4 Eskişehir Akademi Gençlik 0 G D Eskişehir Atatürk
811 Türkiye 18.10.1964 Fenerbahçe 3 Eskişehir Havagücü 0 G D Eskişehir Atatürk
812 Türkiye 19.12.1964 Fenerbahçe 4 Alibeyköyspor (Adalet) 1 G İ İstanbul Fenerbahçe
813 Türkiye 21.01.1965 Fenerbahçe 6 Anadolu Üsküdar SK 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
814 Türkiye 24.01.1965 Fenerbahçe 2 Galata 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
815 Türkiye 31.01.1965 Fenerbahçe 5 Yeşildirek 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
816 Yugoslavya 03.02.1965 Fenerbahçe 0 Partizan 2 M E İstanbul İnönü
817 Bulgaristan 05.03.1965 Fenerbahçe 1 Levski Spartak 2 M E İstanbul İnönü
818 Türkiye 10.04.1965 Fenerbahçe 7 Antalya Suspor 3 G D Antalya Atatürk
819 Türkiye 11.04.1965 Fenerbahçe 3 Antalya Karması 0 G D Antalya Atatürk
820 Türkiye 09.05.1965 Fenerbahçe 3 Feriköy 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
821 Türkiye 06.08.1965 Fenerbahçe 1 PTT 0 G E İstanbul İnönü
822 Bulgaristan 09.08.1965 Fenerbahçe 1 Slavia Sofya 1 B E İstanbul İnönü
823 Türkiye 05.09.1965 Fenerbahçe 5 İzmit Kağıtspor 1 G E İstanbul İnönü
824 Türkiye 23.10.1965 Fenerbahçe 11 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 0 G İ İstanbul Fenerbahçe
825 Türkiye 21.11.1965 Fenerbahçe 5 İzmit Kağıtspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
826 Türkiye 19.05.1966 Fenerbahçe 3 Adapazarı Şekerspor 0 G D Sakarya Sakarya
827 Türkiye 29.05.1966 Fenerbahçe 2 Alpullu Şekerspor 0 G D Kırklareli Alpullu İlçe
828 İngiltere 06.06.1966 Fenerbahçe 0 Everton 1 M E İstanbul İnönü
829 Türkiye 16.06.1966 Fenerbahçe 1 Edirnespor 0 G D Edirne 25 Kasım
830 Türkiye 28.07.1966 Fenerbahçe 3 Anadoluhisarı 0 G İ İstanbul Anadoluhisarı
831 Lübnan 31.07.1966 Fenerbahçe 5 Al Ansar 0 G E İstanbul Ali Sami Yen
832 Türkiye 06.08.1966 Fenerbahçe 2 İstanbulspor 0 G İ İstanbul Ali Sami Yen
833 Türkiye 07.08.1966 Fenerbahçe 5 Eskişehirspor 3 G D Eskişehir Atatürk
834 Türkiye 13.08.1966 Fenerbahçe 2 Vefa 1 G D İstanbul Ali Sami Yen
835 Türkiye 14.08.1966 Fenerbahçe 6 Karşıyaka 0 G D İzmir Alsancak
836 Türkiye 24.08.1966 Fenerbahçe 11 Anadoluhisarı 0 G İ İstanbul Anadoluhisarı
837 Türkiye 06.09.1966 Fenerbahçe 1 Gençlerbirliği 0 G D Ankara 19 Mayıs
838 İran 14.10.1966 Fenerbahçe 2 Taç 1 G D İran Tahran
839 İran 16.10.1966 Fenerbahçe 1 İran A Milli Takım Adayları 1 B D İran Tahran
840 Türkiye 22.12.1966 Fenerbahçe 5 Caferağa 0 G E İstanbul Dereağzı
841 Türkiye 29.03.1967 Fenerbahçe 8 Caferağa 1 G E İstanbul Dereağzı
842 Türkiye 29.07.1967 Fenerbahçe 6 Yalova Gençlik 0 G D Yalova Yalova
843 Lübnan 01.08.1967 Fenerbahçe 5 Racing 0 G E İstanbul İnönü
844 Romanya 04.08.1967 Fenerbahçe 0 Dinamo Bükreş 0 B E İstanbul İnönü
845 Romanya 06.08.1967 Fenerbahçe 2 Dinamo Bükreş 2 B E Ankara 19 Mayıs
846 Romanya 10.08.1967 Fenerbahçe 1 Dinamo Bükreş 3 M D Romanya Bükreş
847 Türkiye 19.08.1967 Fenerbahçe 3 Feriköy 0 G İ İstanbul İnönü
848 Türkiye 26.11.1967 Fenerbahçe 1 İskenderunspor 1 B D Hatay 5 Temmuz
849 Türkiye 07.02.1968 Fenerbahçe 2 Sakaryaspor 0 G D Sakarya Atatürk
850 Türkiye 04.08.1968 Fenerbahçe 2 Beykoz 0 G İ İstanbul Heybeli Ada
851 Türkiye 04.08.1968 Fenerbahçe 2 Antalyaspor 2 B D Antalya Atatürk
852 Türkiye 10.08.1968 Fenerbahçe 3 Çapa 0 G E İstanbul Dereağzı
853 Türkiye 11.08.1968 Fenerbahçe 1 Bursaspor 4 M D Bursa Atatürk
854 Türkiye 14.08.1968 Fenerbahçe 0 İstanbulspor 0 B İ İstanbul Ali Sami Yen
855 Türkiye 08.09.1968 Fenerbahçe 1 Konya İdman Yurdu 1 B D Konya Konya
856 Türkiye 11.09.1968 Fenerbahçe 2 Beşiktaş 0 G İ İstanbul Ali Sami Yen
857 Türkiye 20.10.1968 Fenerbahçe 1 Beşiktaş 0 G İ İstanbul Ali Sami Yen
858 Macaristan 06.11.1968 Fenerbahçe 3 Vasas Budapeste 2 G E İstanbul İnönü
859 Türkiye 08.02.1969 Fenerbahçe 5 Yedikule 1 G İ İstanbul İnönü
860 Romanya 02.04.1969 Fenerbahçe 2 Romanya A Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul İnönü
861 Türkiye 27.05.1969 Fenerbahçe 2 Sakaryaspor 0 G D Sakarya Atatürk
862 Türkiye 14.08.1969 Fenerbahçe 1 Vefa 0 G D İstanbul İnönü
863 Türkiye 19.08.1969 Fenerbahçe 0 Gençlerbirliği 0 B D Ankara 19 Mayıs
864 Türkiye 21.08.1969 Fenerbahçe 2 Samsunspor 0 G E İstanbul İnönü
865 Türkiye 07.09.1969 Fenerbahçe 0 Samsunspor 0 B D Samsun Şehir
866 Türkiye 31.01.1970 Fenerbahçe 0 Göztepe 0 B E İstanbul İnönü
867 Türkiye 08.02.1970 Fenerbahçe 2 Mersin İdman Yurdu 2 B D Mersin Tevfik Sırrı Gür
868 Türkiye 15.02.1970 Fenerbahçe 0 Gençlerbirliği 0 B D Ankara 19 Mayıs
869 Macaristan 19.06.1970 Fenerbahçe 1 Ujpest 2 M E İstanbul İnönü
870 Macaristan 20.06.1970 Fenerbahçe 0 Ujpest 4 M E Ankara 19 Mayıs
871 Türkiye 05.08.1970 Fenerbahçe 5 Yalova Gençlik 1 G D Yalova Yalova
872 Türkiye 09.08.1970 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 0 B D Sakarya Atatürk
873 Türkiye 23.08.1970 Fenerbahçe 1 Gençlerbirliği 2 M D Ankara 19 Mayıs
874 Türkiye 13.09.1970 Fenerbahçe 4 İstanbul Amatör Karması 1 G E İstanbul İnönü
875 Türkiye 18.10.1970 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 0 G E İstanbul Ali Sami Yen
876 Türkiye 29.04.1971 Fenerbahçe 3 Feriköy 2 G E İstanbul Dereağzı
877 Macaristan 31.07.1971 Fenerbahçe 0 Csepel 3 M E İstanbul İnönü
878 Macaristan 03.08.1971 Fenerbahçe 2 Csepel 2 B E Ankara 19 Mayıs
879 Türkiye 17.08.1971 Fenerbahçe 4 Mersin İdman Yurdu 1 G E İstanbul İnönü
880 Türkiye 25.09.1971 Fenerbahçe 3 İstanbulspor 2 G E İstanbul İnönü
881 Türkiye 28.10.1971 Fenerbahçe 1 Altay 2 M D İzmir Atatürk
882 Türkiye 11.11.1971 Fenerbahçe 1 Feriköy 1 B E İstanbul Dereağzı
883 Almanya 22.11.1971 Fenerbahçe 1 Eintracht Frankfurt 1 B E İstanbul İnönü
884 Rusya 25.11.1971 Fenerbahçe 1 SSCB Milli Takım Adayları 4 M E İstanbul İnönü
885 Danimarka 04.12.1971 Fenerbahçe 0 Alliance 3 M E İstanbul İnönü
886 Türkiye 29.01.1972 Fenerbahçe 1 Beşiktaş 1 B İ İstanbul İnönü
887 Brezilya 03.02.1972 Fenerbahçe 3 Botafogo 1 G E İstanbul İnönü
888 Romanya 12.02.1972 Fenerbahçe 0 Romanya A Milli Takım Adayları 2 M E İstanbul İnönü
889 Uruguay 22.03.1972 Fenerbahçe 1 Nacional 1 B E İstanbul İnönü
890 Brezilya 03.05.1972 Fenerbahçe 1 FC Fantos 6 M E İstanbul İnönü
891 Brezilya 07.06.1972 Fenerbahçe 1 Palmerias 2 M E İstanbul İnönü
892 Türkiye 28.07.1972 Fenerbahçe 2 Yalova Esnafspor 0 G D Yalova Yalova
893 Türkiye 28.07.1972 Fenerbahçe 0 Yalovaspor 0 B D Yalova Yalova
894 Türkiye 03.08.1972 Fenerbahçe 1 Beykoz 1 B E İstanbul Ali Sami Yen
895 İngiltere 05.08.1972 Fenerbahçe 1 Luton Town 1 B E İstanbul Ali Sami Yen
896 Türkiye 13.08.1972 Fenerbahçe 0 Erzurumspor 3 M D Erzurum Cemal Gürsel
897 Türkiye 27.08.1972 Fenerbahçe 2 Konya İdman Yurdu 0 G D Konya Konya
898 Türkiye 03.09.1972 Fenerbahçe 2 Beşiktaş 2 B İ İstanbul Ali Sami Yen
899 Türkiye 06.09.1972 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 0 G E İstanbul İnönü
900 Türkiye 07.09.1972 Fenerbahçe 1 Sakaryaspor 3 M D Sakarya Atatürk
901 Brezilya 18.10.1972 Fenerbahçe 0 Guarini 1 M E İstanbul İnönü
902 Türkiye 22.10.1972 Fenerbahçe 3 Eskişehirspor 4 M E İstanbul İnönü
903 Bulgaristan 24.01.1973 Fenerbahçe 3 Cherno More Varna 1 G E İstanbul İnönü
904 Çekoslavakya 07.02.1973 Fenerbahçe 0 Sparta Prag 0 B E İstanbul Ali Sami Yen
905 Türkiye 17.02.1973 Fenerbahçe 2 Tirespor 1 G D İzmir Tire
906 Türkiye 21.02.1973 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 0 B D Sakarya Atatürk
907 Türkiye 23.02.1973 Fenerbahçe 11 Yalova Esnafspor 0 G E İstanbul Dereağzı
908 Romanya 07.03.1973 Fenerbahçe 0 Dinamo Bükreş 2 M E İstanbul İnönü
909 Türkiye 22.03.1973 Fenerbahçe 6 İETT 1 G E İstanbul Dereağzı
910 Türkiye 11.04.1973 Fenerbahçe 1 Türkiye A Milli Takım Adayları 3 M E İstanbul İnönü
911 Türkiye 19.04.1973 Fenerbahçe 9 Fatih Güneşspor 0 G E İstanbul Dereağzı
912 Türkiye 06.05.1973 Fenerbahçe 1 Beşiktaş 0 G İ İstanbul İnönü
913 Türkiye 17.05.1973 Fenerbahçe 11 Kireçburnu 0 G E İstanbul Dereağzı
914 Türkiye 23.05.1973 Fenerbahçe 7 Altınok 0 G E İstanbul Dereağzı
915 Türkiye 24.05.1973 Fenerbahçe 3 Alibeyköyspor (Adalet) 3 B E İstanbul Dereağzı
916 Türkiye 30.06.1973 Fenerbahçe 5 TOE 0 G E İstanbul Dereağzı
917 Türkiye 22.07.1973 Fenerbahçe 13 Kızılcahamam Gençlik 1 G D Ankara Kızılcahamam
918 Türkiye 01.08.1973 Fenerbahçe 9 Feriköy 0 G E İstanbul İnönü
919 Romanya 03.08.1973 Fenerbahçe 1 Dinamo Bükreş 1 B E İstanbul İnönü
920 Bulgaristan 15.08.1973 Fenerbahçe 2 Slavia Sofya 0 G E İstanbul İnönü
921 Türkiye 19.08.1973 Fenerbahçe 1 Manisaspor 1 B D Manisa 19 Mayıs
922 Yunanistan 23.08.1973 Fenerbahçe 4 Panathinaikos 1 G E İstanbul İnönü
923 Brezilya 30.08.1973 Fenerbahçe 0 AFC Natal 1 M E Ankara 19 Mayıs
924 Yunanistan 02.09.1973 Fenerbahçe 0 Panathinaikos 3 M D Yunanistan Atina
925 Türkiye 13.10.1973 Fenerbahçe 0 Antalyaspor 0 B D Antalya Atatürk
926 Almanya 13.01.1974 Fenerbahçe 1 Hertha Berlin 3 M D Almanya Berlin
927 Türkiye 17.01.1974 Fenerbahçe 1 Gaziantepspor 0 G D Gaziantep Kamil Ocak
928 Romanya 27.01.1974 Fenerbahçe 1 Romanya A Milli Takım Adayları 2 M E İstanbul İnönü
929 Türkiye 29.01.1974 Fenerbahçe 1 Göztepe 2 M D İzmir Atatürk
930 Türkiye 04.04.1974 Fenerbahçe 2 Tekel 0 G E İstanbul Dereağzı
931 Romanya 24.04.1974 Fenerbahçe 0 Argeş Piteşti 0 B E İstanbul İnönü
932 Brezilya 29.05.1974 Fenerbahçe 4 Colorado 1 G E İstanbul İnönü
933 Türkiye 31.07.1974 Fenerbahçe 7 Vefa 1 G D İstanbul İnönü
934 Romanya 08.08.1974 Fenerbahçe 1 Dinamo Bükreş 0 G E İstanbul İnönü
935 İran 15.08.1974 Fenerbahçe 0 İran A Milli Takım Adayları 3 M D İran Tahran
936 Türkiye 18.08.1974 Fenerbahçe 1 Diyarbakırspor 1 B D Diyarbakır Atatürk
937 Türkiye 22.08.1974 Fenerbahçe 3 Göztepe 1 G D İzmir Atatürk
938 Türkiye 25.08.1974 Fenerbahçe 3 Sivasspor 1 G D Sivas 4 Eylül
939 Türkiye 01.09.1974 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 2 B D Ankara Cebeci
940 Romanya 04.09.1974 Fenerbahçe 0 Romanya A Milli Takım Adayları 1 M E İstanbul İnönü
941 Türkiye 20.12.1974 Fenerbahçe 5 Tekel 1 G E İstanbul Dereağzı
942 Türkiye 09.01.1975 Fenerbahçe 5 Tekel 1 G E İstanbul Dereağzı
943 Türkiye 19.01.1975 Fenerbahçe 8 Yalova Esnafspor 0 G T Kocaeli Karamürsel
944 Türkiye 22.01.1975 Fenerbahçe 1 Boluspor 2 M E İstanbul İnönü
945 Türkiye 26.01.1975 Fenerbahçe 1 Kocaelispor 0 G D Kocaeli İzmit
946 Brezilya 30.03.1975 Fenerbahçe 0 Internacional 1 M E İstanbul İnönü
947 Türkiye 08.06.1975 Fenerbahçe 7 Kızılcahamam Gençlik 0 G D Ankara Kızılcahamam
948 Türkiye 27.07.1975 Fenerbahçe 1 Boluspor 1 B D Bolu Atatürk
949 Türkiye 13.08.1975 Fenerbahçe 3 Göztepe 1 G D İzmir Atatürk
950 Türkiye 20.08.1975 Fenerbahçe 2 Altay 0 G D İzmir Atatürk
951 Türkiye 23.08.1975 Fenerbahçe 0 Eskişehirspor 0 B E İstanbul İnönü
952 Macaristan 28.08.1975 Fenerbahçe 0 Csepel 1 M E Ankara Cebeci
953 İngiltere 04.11.1975 Fenerbahçe 0 Arsenal 2 M E İstanbul İnönü
954 Türkiye 12.11.1975 Fenerbahçe 4 Ankaragücü 2 G D Ankara 19 Mayıs
955 Rusya 27.11.1975 Fenerbahçe 2 Dinamo Kiev 2 B E İstanbul İnönü
956 Türkiye 07.02.1976 Fenerbahçe 0 Kocaelispor 0 B D Kocaeli İzmit
957 Türkiye 11.03.1976 Fenerbahçe 13 Çorluspor 0 G E İstanbul Dereağzı
958 Türkiye 12.05.1976 Fenerbahçe 3 Tekel 0 G E İstanbul Dereağzı
959 Çekoslavakya 02.08.1976 Fenerbahçe 0 Slovan Bratislava 2 M E İstanbul İnönü
960 Rusya 07.08.1976 Fenerbahçe 0 Dnjeper 1 M E İstanbul İnönü
961 Romanya 08.08.1976 Fenerbahçe 1 Dinamo Bükreş 2 M E İstanbul İnönü
962 Türkiye 11.08.1976 Fenerbahçe 5 Ankaragücü 0 G D Ankara 19 Mayıs
963 Türkiye 16.08.1976 Fenerbahçe 2 Galatasaray 1 G İ İstanbul İnönü
964 Türkiye 21.08.1976 Fenerbahçe 0 Göztepe 0 B D İzmir Atatürk
965 Türkiye 05.01.1977 Fenerbahçe 4 Davutpaşa 0 G E İstanbul Dereağzı
966 Türkiye 09.02.1977 Fenerbahçe 2 İstanbul Göztepe 2 B E İstanbul Dereağzı
967 Türkiye 16.02.1977 Fenerbahçe 7 Yıldıztabya 0 G E İstanbul Dereağzı
968 Türkiye 20.04.1977 Fenerbahçe 1 İstanbulspor 1 B E İstanbul Dereağzı
969 Yugoslavya 20.07.1977 Fenerbahçe 0 Radniçki Pirot 1 M D Yugoslavya Pirot
970 Yugoslavya 22.07.1977 Fenerbahçe 12 Progress 0 G D Yugoslavya Pirot
971 Yugoslavya 24.07.1977 Fenerbahçe 0 Priştine 1 M D Yugoslavya Priştine
972 Yugoslavya 27.07.1977 Fenerbahçe 2 Progress 0 G D Yugoslavya Pirot
973 Türkiye 03.08.1977 Fenerbahçe 1 Vefa 1 B D İstanbul İnönü
974 Romanya 09.08.1977 Fenerbahçe 2 Romanya A Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul İnönü
975 Türkiye 21.08.1977 Fenerbahçe 2 Altay 2 B D İzmir Alsancak
976 Türkiye 29.10.1977 Fenerbahçe 1 Bursaspor 2 M D Bursa Atatürk
977 Türkiye 13.11.1977 Fenerbahçe 1 Ankaragücü 1 B D Ankara 19 Mayıs
978 Türkiye 24.11.1977 Fenerbahçe 1 Kırklarelispor 0 G D Kırklareli Atatürk
979 Çekoslavakya 30.01.1978 Fenerbahçe 0 Dukla Prag 3 M E İstanbul İnönü
980 Yugoslavya 07.02.1978 Fenerbahçe 2 Radniçki Pirot 0 G E İstanbul İnönü
981 Türkiye 01.03.1978 Fenerbahçe 16 Kasımpaşa (Altıntuğ) 0 G E İstanbul Dereağzı
982 Türkiye 09.06.1978 Fenerbahçe 0 Göztepe 0 B D İzmir Atatürk
983 Yugoslavya 23.07.1978 Fenerbahçe 0 Sumadija 0 B D Yugoslavya Arandelovac
984 Yugoslavya 27.07.1978 Fenerbahçe 1 Sumadija B Takımı 3 M D Yugoslavya Arandelovac
985 Türkiye 05.08.1978 Fenerbahçe 1 Altay 1 B D İzmir Atatürk
986 Belçika 07.08.1978 Fenerbahçe 3 Anderlecht 0 G E İstanbul İnönü
987 Arjantin 18.08.1978 Fenerbahçe 0 Atletico Tallares de Cordoba 0 B E İstanbul İnönü
988 Türkiye 20.08.1978 Fenerbahçe 1 Sakarya Karadenizspor 0 G D Sakarya Atatürk
989 Türkiye 21.01.1979 Fenerbahçe 2 Antalyaspor 0 G D Antalya Atatürk
990 Türkiye 28.01.1979 Fenerbahçe 1 Antalyaspor 2 M D Antalya Atatürk
991 Türkiye 14.02.1979 Fenerbahçe 13 İstanbul DSİ Spor 0 G E İstanbul Dereağzı
992 Türkiye 18.03.1979 Fenerbahçe 2 Kütahyaspor 0 G D Kütahya Dumlupınar
993 Türkiye 21.03.1979 Fenerbahçe 4 Kütahyaspor 1 G E İstanbul Dereağzı
994 Türkiye 28.07.1979 Fenerbahçe 6 İstanbul Sakarya 0 G E İstanbul Dereağzı
995 Türkiye 08.08.1979 Fenerbahçe 2 Sarıyer 0 G D İstanbul Yusuf Ziya Öniş
996 Türkiye 11.08.1979 Fenerbahçe 0 Düzcespor 0 B D Düzce 18 Temmuz
997 Türkiye 14.08.1979 Fenerbahçe 0 Trabzonspor 1 M E İstanbul İnönü
998 Türkiye 06.09.1979 Fenerbahçe 6 Tekel 0 G E İstanbul Dereağzı
999 Türkiye 12.09.1979 Fenerbahçe 2 Türkiye Amatör Milli Takımı 0 G T İstanbul Yusuf Ziya Öniş
1000 Türkiye 24.10.1979 Fenerbahçe 5 Sarıyer 0 G E İstanbul Dereağzı
1001 Türkiye 25.10.1979 Fenerbahçe 6 Çengelköy 0 G D İstanbul Çengelköy
1002 Türkiye 27.10.1979 Fenerbahçe 10 Epengle 0 G E İstanbul Dereağzı
1003 Türkiye 31.10.1979 Fenerbahçe 5 Karagümrük 1 G D İstanbul Vefa
1004 Türkiye 17.11.1979 Fenerbahçe 2 Galata 2 B E İstanbul Dereağzı
1005 Almanya 08.01.1980 Fenerbahçe 0 Hertha Berlin 1 M D Almanya Berlin
1006 Türkiye 14.02.1980 Fenerbahçe 7 Bursa Oyak Renault 1 G E İstanbul Dereağzı
1007 Almanya 19.07.1980 Fenerbahçe 0 Fertl Sindelfingel 1 M D Almanya Stuttgart
1008 Almanya 23.07.1980 Fenerbahçe 2 Hertha 03 Zehlendorf 0 G D Almanya Berlin
1009 Almanya 29.07.1980 Fenerbahçe 0 Spvgg Fürth 0 B D Almanya Nürnberg
1010 Almanya 01.08.1980 Fenerbahçe 2 Feschenheim 0 G D Almanya Frankfurt
1011 Almanya 05.08.1980 Fenerbahçe 2 Schalke 04-MSV Duisburg Karması 4 M D Almanya Gelsenkirchen
1012 Almanya 09.08.1980 Fenerbahçe 6 SV Baeswiler 0 G D Almanya Frankfurt
1013 Türkiye 11.10.1980 Fenerbahçe 2 Beşiktaş 2 B İ İstanbul İnönü
1014 Türkiye 18.01.1981 Fenerbahçe 2 Sakaryaspor 2 B D Sakarya Atatürk
1015 Türkiye 24.03.1981 Fenerbahçe 3 Burdurspor 0 G D Burdur Atatürk
1016 Türkiye 26.03.1981 Fenerbahçe 2 Antalyaspor 2 B D Antalya Atatürk
1017 Avrupa 02.06.1981 Fenerbahçe 3 Avrupa Karması 0 G E İstanbul Ali Sami Yen
1018 İngiltere 13.06.1981 Fenerbahçe 1 Tottenham 5 M E İstanbul Ali Sami Yen
1019 Almanya 12.07.1981 Fenerbahçe 4 VFB Walltrof 1 G D Almanya Duisburg
1020 Almanya 13.07.1981 Fenerbahçe 7 Konigshard 1 G D Almanya Kamp Lintfort
1021 Fransa 15.07.1981 Fenerbahçe 2 FC Nantes 2 B T Almanya Duisburg
1022 Fransa 17.07.1981 Fenerbahçe 1 FC Nantes 0 G T Almanya Duisburg
1023 Almanya 22.07.1981 Fenerbahçe 1 Furth 3 M D Almanya Frankfurt
1024 Almanya 24.07.1981 Fenerbahçe 2 Bayer Uerdingen 1 G D Almanya Uerdingen
1025 Türkiye 26.07.1981 Fenerbahçe 0 Beşiktaş 3 M T Almanya Offenbach
1026 Almanya 30.07.1981 Fenerbahçe 16 SG Hausend 0 G D Almanya Hausen
1027 Hollanda 02.08.1981 Fenerbahçe 1 Ajax 1 B E İstanbul Ali Sami Yen
1028 Türkiye 15.08.1981 Fenerbahçe 2 Adanaspor 1 G E İstanbul İnönü
1029 Türkiye 19.08.1981 Fenerbahçe 2 Göztepe 1 G D İzmir Atatürk
1030 Türkiye 22.08.1981 Fenerbahçe 2 Gaziantepspor 0 G E İstanbul Ali Sami Yen
1031 Mısır 29.08.1981 Fenerbahçe 1 Nacional 1 B E İstanbul Ali Sami Yen
1032 Türkiye 04.10.1981 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 1 M D Sakarya Atatürk
1033 Türkiye 08.11.1981 Fenerbahçe 2 İskenderunspor 1 G D Hatay 5 Temmuz
1034 Almanya 10.01.1982 Fenerbahçe 7 Welbert Türkgücü 3 G D Almanya Essen
1035 KKTC 24.01.1982 Fenerbahçe 2 Kıbrıs Türk Ocağı 0 G D KKTC Girne
1036 KKTC 27.01.1982 Fenerbahçe 3 Güzelyurt Ülküyurdu 1 G D KKTC Güzelyurt
1037 KKTC 31.01.1982 Fenerbahçe 7 Lefkoşa Girne Karması 0 G D KKTC Girne
1038 KKTC 03.02.1982 Fenerbahçe 4 Girne Küçük Kaynaklı 0 G D KKTC Girne
1039 Türkiye 02.08.1982 Fenerbahçe 2 Beykoz 0 G E İstanbul İnönü
1040 Türkiye 08.08.1982 Fenerbahçe 2 Sarıyer 3 M İ İstanbul Ali Sami Yen
1041 Türkiye 11.08.1982 Fenerbahçe 2 Altay 0 G D İzmir Atatürk
1042 Türkiye 15.08.1982 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 1 M D Sakarya Atatürk
1043 Türkiye 18.08.1982 Fenerbahçe 0 Kocaelispor 0 B D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1044 Türkiye 12.02.1983 Fenerbahçe 1 Aydınspor 1 B D Aydın Adnan Menderes
1045 Türkiye 13.02.1983 Fenerbahçe 0 İzmirspor 1 M D İzmir Atatürk
1046 Türkiye 03.08.1983 Fenerbahçe 3 Sarıyer 1 G İ İstanbul Ali Sami Yen
1047 Türkiye 04.08.1983 Fenerbahçe 0 Karagümrük 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1048 Türkiye 06.08.1983 Fenerbahçe 3 Altay 1 G D İzmir Atatürk
1049 Türkiye 07.08.1983 Fenerbahçe 7 Vefa 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1050 Yugoslavya 10.08.1983 Fenerbahçe 1 Kızılyıldız 3 M E İstanbul Fenerbahçe
1051 Türkiye 25.07.1984 Fenerbahçe 3 Vefa 0 G E İstanbul Dereağzı
1052 Türkiye 29.07.1984 Fenerbahçe 0 Yeni Afyonspor 0 B D Afyon Atatürk
1053 Türkiye 01.08.1984 Fenerbahçe 1 Sakaryaspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1054 Türkiye 04.08.1984 Fenerbahçe 2 Trabzonspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1055 Türkiye 05.08.1984 Fenerbahçe 1 Sakaryaspor 1 B D Sakarya Atatürk
1056 Türkiye 07.08.1984 Fenerbahçe 0 Kocaelispor 0 B D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1057 Türkiye 09.08.1984 Fenerbahçe 1 Eskişehirspor 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1058 Türkiye 14.08.1984 Fenerbahçe 3 Sarıyer 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1059 Türkiye 05.09.1984 Fenerbahçe 11 Çengelköy 0 G E İstanbul Dereağzı
1060 Türkiye 26.09.1984 Fenerbahçe 7 İETT 2 G E İstanbul Dereağzı
1061 Türkiye 16.10.1984 Fenerbahçe 4 Türkiye Ümit Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul Dereağzı
1062 Türkiye 29.10.1984 Fenerbahçe 19 Bayrampaşa 0 G E İstanbul Dereağzı
1063 Türkiye 07.11.1984 Fenerbahçe 1 Sakaryaspor 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1064 Türkiye 11.11.1984 Fenerbahçe 0 Edirnespor 0 B D Edirne 25 Kasım
1065 Türkiye 14.11.1984 Fenerbahçe 6 Kartalspor 3 G E İstanbul Dereağzı
1066 Türkiye 27.11.1984 Fenerbahçe 4 Anadolu Üsküdar SK 2 G E İstanbul Dereağzı
1067 Türkiye 06.03.1985 Fenerbahçe 9 Pendikspor 0 G E İstanbul Dereağzı
1068 Türkiye 03.08.1985 Fenerbahçe 2 Karagümrük 1 G E İstanbul Dereağzı
1069 Türkiye 17.04.1985 Fenerbahçe 5 Galata 0 G E İstanbul Dereağzı
1070 Türkiye 30.04.1985 Fenerbahçe 7 Anadolu Üsküdar SK 2 G E İstanbul Dereağzı
1071 Türkiye 01.05.1985 Fenerbahçe 9 Vardar 1 G E İstanbul Dereağzı
1072 Almanya 20.07.1985 Fenerbahçe 3 Stuttgart Kickers 4 M D Almanya Stuttgart
1073 Almanya 21.07.1985 Fenerbahçe 3 MSV Duisburg 1 G D Almanya Duisburg
1074 Türkiye 21.07.1985 Fenerbahçe 5 Tunusbağı 1 G E İstanbul Dereağzı
1075 Almanya 23.07.1985 Fenerbahçe 1 Blau Weiss Berlin 1 B D Almanya Berlin
1076 Almanya 26.07.1985 Fenerbahçe 8 Welbert Türkgücü 0 G D Almanya Essen
1077 Türkiye 28.07.1985 Fenerbahçe 1 Tekirdağspor 0 G E İstanbul Dereağzı
1078 Almanya 28.07.1985 Fenerbahçe 2 FC Viersen 1 G D Almanya Duisburg
1079 Almanya 30.07.1985 Fenerbahçe 0 Viktoria 01 Aschafenburg 0 B D Almanya Frankfurt
1080 Türkiye 07.08.1985 Fenerbahçe 0 Eskişehirspor 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1081 Türkiye 09.08.1985 Fenerbahçe 1 Sarıyer 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1082 Türkiye 11.08.1985 Fenerbahçe 1 Eskişehirspor 3 M D Eskişehir Atatürk
1083 Türkiye 12.08.1985 Fenerbahçe 8 Kütahya Tavşanlı Gençlik 0 G D Kütahya Dumlupınar
1084 Türkiye 14.08.1985 Fenerbahçe 3 Düzcespor 0 G D Düzce 18 Temmuz
1085 Türkiye 19.12.1985 Fenerbahçe 4 Sultantepe 0 G E İstanbul Dereağzı
1086 Türkiye 17.04.1986 Fenerbahçe 8 Marmara Üniversitesi 0 G E İstanbul Dereağzı
1087 Türkiye 27.07.1986 Fenerbahçe 1 Çorluspor 0 G D Tekirdağ General Basri Saran
1088 Türkiye 30.07.1986 Fenerbahçe 0 Düzcespor 0 B D Düzce 18 Temmuz
1089 Türkiye 01.08.1986 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 1 M D Sakarya Atatürk
1090 Türkiye 07.08.1986 Fenerbahçe 1 Karşıyaka 2 M D İzmir Atatürk
1091 Türkiye 08.08.1986 Fenerbahçe 1 Erzurumspor 1 B D Erzurum Cemal Gürsel
1092 Türkiye 15.01.1987 Fenerbahçe 1 Muğlaspor 0 G T Muğla Atatürk
1093 Türkiye 18.01.1987 Fenerbahçe 4 Fethiyespor 0 G D Muğla Fethiye İlçe
1094 Türkiye 21.01.1987 Fenerbahçe 5 Marmarisspor 1 G T Muğla Fethiye İlçe
1095 Türkiye 26.07.1987 Fenerbahçe 0 Sakaryaspor 1 M D Sakarya Atatürk
1096 Türkiye 28.07.1987 Fenerbahçe 1 Karşıyaka 1 B D İzmir Atatürk
1097 Türkiye 02.08.1987 Fenerbahçe 3 Adanaspor 1 G D Adana 5 Ocak
1098 Türkiye 23.08.1987 Fenerbahçe 3 Bursaspor 1 G D Bursa Atatürk
1099 Türkiye 26.08.1987 Fenerbahçe 2 Çengelköy 0 G E İstanbul Dereağzı
1100 Türkiye 16.09.1987 Fenerbahçe 6 Anadoluhisarı 0 G E İstanbul Dereağzı
1101 Türkiye 20.01.1988 Fenerbahçe 2 Fethiyespor 2 B D Muğla Fethiye İlçe
1102 Almanya 17.07.1988 Fenerbahçe 3 Ulm 1846 0 G D Almanya Ulm
1103 Almanya 20.07.1988 Fenerbahçe 8 Furtwangen 0 G D Almanya Furtwangen
1104 Almanya 22.07.1988 Fenerbahçe 6 FC Korb 3 G D Almanya Remmstad
1105 Almanya 23.07.1988 Fenerbahçe 6 FV Offenburg 0 G D Almanya Offenburg
1106 Almanya 24.07.1988 Fenerbahçe 1 FC Talfingen 1 B D Almanya Talfingen
1107 Almanya 25.07.1988 Fenerbahçe 7 VFR Pforzheim 1 G D Almanya Holzhof
1108 Türkiye 28.07.1988 Fenerbahçe 2 Kahramanmaraşspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1109 Türkiye 03.08.1988 Fenerbahçe 1 Karşıyaka 0 G D İzmir Atatürk
1110 Türkiye 04.08.1988 Fenerbahçe 6 Muğlaspor 0 G D Muğla Atatürk
1111 Türkiye 06.08.1988 Fenerbahçe 0 PTT 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1112 Türkiye 24.08.1988 Fenerbahçe 5 Vefa 0 G E İstanbul Dereağzı
1113 Türkiye 02.11.1988 Fenerbahçe 6 Gaziosmanpaşa 1 G D İstanbul Gaziosmanpaşa
1114 Türkiye 01.12.1988 Fenerbahçe 3 Bakırköyspor 2 G D İstanbul Şenlikköy
1115 Türkiye 11.01.1989 Fenerbahçe 6 Bayrampaşa 0 G D İstanbul Bayrampaşa
1116 Türkiye 15.01.1989 Fenerbahçe 4 Bursaspor 1 G D Bursa Atatürk
1117 Türkiye 18.01.1989 Fenerbahçe 6 Gaziosmanpaşa 1 G D İstanbul Gaziosmanpaşa
1118 Türkiye 19.01.1989 Fenerbahçe 2 Kartalspor 1 G D İstanbul Kartal
1119 Almanya 12.02.1989 Fenerbahçe 1 Münich Türkgücü 2 M E İstanbul Fenerbahçe
1120 Avusturya 26.02.1989 Fenerbahçe 4 Steyr Worves 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1121 Türkiye 01.03.1989 Fenerbahçe 6 Kasımpaşa (Altıntuğ) 4 G D İstanbul Kasımpaşa RTE
1122 Türkiye 06.04.1989 Fenerbahçe 7 Anadolu Üsküdar SK 1 G E İstanbul Dereağzı
1123 Almanya 19.07.1989 Fenerbahçe 3 Bayern 04 Leverkusen 4 M D Almanya Köln
1124 Almanya 22.07.1989 Fenerbahçe 4 GSV Malchingen 1 G D Almanya Bad Urach
1125 Almanya 23.07.1989 Fenerbahçe 4 Münich Türkgücü 1 G D Almanya Munich
1126 Almanya 26.07.1989 Fenerbahçe 5 Rhön Hollstadt 3 G D Almanya Hollstadt
1127 Almanya 29.07.1989 Fenerbahçe 5 TSV Bad Urach 0 G D Almanya Bad Urach
1128 Almanya 31.07.1989 Fenerbahçe 7 VFB Reichenbach 0 G D Almanya Bad Urach
1129 Almanya 02.08.1989 Fenerbahçe 2 KTS Vmreussen 1 G D Almanya Krefeld
1130 Almanya 03.08.1989 Fenerbahçe 5 TSC Euskirschen 5 B D Almanya Euskirchen
1131 Hollanda 04.08.1989 Fenerbahçe 2 Viesse Arnheim 2 B D Hollanda Arnheim
1132 Yunanistan 07.08.1989 Fenerbahçe 2 Olympiakos 3 M D Yunanistan Pire
1133 Yunanistan 10.08.1989 Fenerbahçe 4 Olympiakos 2 G E İstanbul Fenerbahçe
1134 Türkiye 12.08.1989 Fenerbahçe 10 Erzincanspor 3 G D Erzincan 13 Şubat
1135 Türkiye 13.08.1989 Fenerbahçe 4 Ağrıspor 0 G D Ağrı Vali Lütfü Yiğenoğlu
1136 Türkiye 27.08.1989 Fenerbahçe 2 Sivasspor 1 G D Sivas 4 Eylül
1137 Türkiye 28.08.1989 Fenerbahçe 6 Karşıyaka 4 G D İzmir Atatürk
1138 Türkiye 30.08.1989 Fenerbahçe 5 Kuşadasıspor 1 G D Aydın Adnan Menderes
1139 Türkiye 22.10.1989 Fenerbahçe 2 Bursaspor 1 G D Bursa Atatürk
1140 Türkiye 05.11.1989 Fenerbahçe 1 Zeytinburnuspor 2 M D İstanbul Zeytinburnu
1141 Türkiye 08.11.1989 Fenerbahçe 1 Beykoz 0 G D İstanbul Beykoz
1142 Türkiye 12.11.1989 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 5 M D Ankara 19 Mayıs
1143 Türkiye 18.01.1990 Fenerbahçe 4 Yalovaspor 2 G D Yalova Atatürk
1144 Almanya 20.01.1990 Fenerbahçe 1 VFB Bochum 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1145 Türkiye 28.01.1990 Fenerbahçe 0 Sarıyer 2 M T KKTC Lefkoşa
1146 Türkiye 28.02.1990 Fenerbahçe 3 Yalovaspor 0 G D Yalova Atatürk
1147 Türkiye 14.03.1990 Fenerbahçe 3 Kasımpaşa (Altıntuğ) 2 G E İstanbul Dereağzı
1148 Türkiye 10.05.1990 Fenerbahçe 11 İstanbul Amatör Karması 3 G E İstanbul Dereağzı
1149 Almanya 27.05.1990 Fenerbahçe 0 Hamburg SV 4 M E İstanbul Şenlikköy
1150 Almanya 27.07.1990 Fenerbahçe 1 Wattenscheid 09 5 M D Almanya Bochum
1151 Hollanda 28.07.1990 Fenerbahçe 2 BV Emmen 1 G D Hollanda Emmen
1152 Hollanda 30.07.1990 Fenerbahçe 1 VBV De Gruafschap 1 B D Hollanda Gruafschap
1153 Hollanda 01.08.1990 Fenerbahçe 7 RKSV Liessel 0 G D Hollanda Viverberg
1154 Hollanda 02.08.1990 Fenerbahçe 7 GVVV Veenendaal 4 G D Hollanda Veenendaal
1155 Türkiye 04.08.1990 Fenerbahçe 0 Galatasaray 2 M T Almanya Köln
1156 Türkiye 14.08.1990 Fenerbahçe 5 Karşıyaka 2 G D İzmir Atatürk
1157 Türkiye 19.08.1990 Fenerbahçe 1 Kocaelispor 0 G D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1158 Türkiye 20.08.1990 Fenerbahçe 2 Gaziantepspor 2 B E İstanbul Fenerbahçe
1159 Türkiye 24.07.1991 Fenerbahçe 9 Kastamonuspor 0 G D Kastamonu Gazi
1160 Çekoslavakya 04.08.1991 Fenerbahçe 1 Slovan Bratislava 1 B E İstanbul İnönü
1161 Türkiye 07.08.1991 Fenerbahçe 2 Gençlerbirliği 1 G D Ankara 19 Mayıs
1162 Türkiye 11.08.1991 Fenerbahçe 2 Trabzonspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1163 Türkiye 23.08.1991 Fenerbahçe 2 Aydınspor 0 G T İzmir Atatürk
1164 Ukrayna 22.01.1992 Fenerbahçe 3 Chernomorets 2 G E İstanbul Fenerbahçe
1165 Slovakya 26.01.1992 Fenerbahçe 2 Slovak Karması 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1166 Türkiye 29.01.1992 Fenerbahçe 1 Yalovaspor 0 G D Yalova Atatürk
1167 Türkiye 29.07.1992 Fenerbahçe 0 Adanaspor 0 B D Adana 5 Ocak
1168 Bulgaristan 02.08.1992 Fenerbahçe 3 Levski Sofya 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1169 Ukrayna 05.08.1992 Fenerbahçe 1 Chernomorets 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1170 Türkiye 07.08.1992 Fenerbahçe 4 Altay 3 G D İzmir Atatürk
1171 Çek Cumhuriyeti 09.08.1992 Fenerbahçe 0 Bratislav FC Nitra 1 M E İstanbul Fenerbahçe
1172 Türkiye 10.01.1993 Fenerbahçe 3 Marmarisspor 0 G D Muğla Marmaris İlçe
1173 Türkiye 15.01.1993 Fenerbahçe 5 İzmirspor 0 G D İzmir Atatürk
1174 Türkiye 17.07.1993 Fenerbahçe 13 Çapa 0 G E İstanbul Dereağzı
1175 Türkiye 17.07.1993 Fenerbahçe 8 Haliç 0 G E İstanbul Dereağzı
1176 Türkiye 17.07.1993 Fenerbahçe 7 Okmeydanı 0 G E İstanbul Dereağzı
1177 Türkiye 20.07.1993 Fenerbahçe 6 Büyükçekmece 0 G E İstanbul Dereağzı
1178 Türkiye 20.07.1993 Fenerbahçe 3 Güngören Güvenspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1179 Türkiye 20.07.1993 Fenerbahçe 8 Okmeydanı 1 G E İstanbul Dereağzı
1180 Almanya 25.07.1993 Fenerbahçe 3 Berlin Türkiyemspor 2 G D Almanya Berlin
1181 Almanya 27.07.1993 Fenerbahçe 4 Pappenburg 0 G D Almanya Hamburg
1182 Almanya 28.07.1993 Fenerbahçe 1 Arminia Bielefeld 2 M D Almanya Hamburg
1183 Türkiye 29.07.1993 Fenerbahçe 5 Küçükçekmecespor (Süleymaniye) 1 G T İstanbul Florya
1184 Almanya 31.07.1993 Fenerbahçe 0 Hamburg SV 0 B D Almanya Geesthacht
1185 Türkiye 31.07.1993 Fenerbahçe 2 Elazığspor 0 G D Elazığ Atatürk
1186 Almanya 04.08.1993 Fenerbahçe 4 Dortmund Türkspor 0 G E İstanbul Dereağzı
1187 Almanya 04.08.1993 Fenerbahçe 6 Lannersdorf 0 G D Almanya Köln
1188 Türkiye 07.08.1993 Fenerbahçe 11 Fatih Altınyıldız 0 G E İstanbul Dereağzı
1189 Türkiye 12.08.1993 Fenerbahçe 1 Gaziosmanpaşa 0 G D İstanbul Gaziosmanpaşa
1190 Türkiye 15.08.1993 Fenerbahçe 6 Şanlıurfaspor 0 G D Urfa GAP
1191 Türkiye 17.08.1993 Fenerbahçe 2 Göztepe 3 M D İzmir Atatürk
1192 Türkiye 25.08.1993 Fenerbahçe 2 Gebzespor 2 B E İstanbul Dereağzı
1193 Türkiye 01.09.1993 Fenerbahçe 6 Çengelköy 1 G E İstanbul Dereağzı
1194 Türkiye 08.09.1993 Fenerbahçe 9 İstanbul Polisgücü 0 G E İstanbul Dereağzı
1195 Türkiye 20.10.1993 Fenerbahçe 0 Erzurumspor 3 M D Erzurum Cemal Gürsel
1196 Türkiye 06.11.1993 Fenerbahçe 0 Sarıyer 1 M E İstanbul Dereağzı
1197 İspanya 12.01.1994 Fenerbahçe 2 Rajo Vallecano 4 M D İspanya Vallecas
1198 Türkiye 22.01.1994 Fenerbahçe 9 Mustafakemalpaşaspor 1 G D Bursa Mustafakemalpaşa
1199 İsviçre 23.01.1994 Fenerbahçe 0 Neuchatel Xamas 1 M E İstanbul Ali Sami Yen
1200 Türkiye 10.07.1994 Fenerbahçe 6 Yeni Salihlispor 2 G D Manisa Salihli Ramiz Turan
1201 Türkiye 15.07.1994 Fenerbahçe 2 Çanakkale Dardanelspor 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1202 Türkiye 19.07.1994 Fenerbahçe 1 Altay 1 B D İzmir Atatürk
1203 Almanya 22.07.1994 Fenerbahçe 6 Alman Şöhretler Karması 4 G D Almanya Bremen
1204 Almanya 23.07.1994 Fenerbahçe 7 Bremen Vatanspor 0 G D Almanya Bremen
1205 Türkiye 04.08.1994 Fenerbahçe 1 Bursaspor 3 M D Bursa Atatürk
1206 Türkiye 17.08.1994 Fenerbahçe 3 Nişantaşı 1 G E İstanbul Dereağzı
1207 Türkiye 31.08.1994 Fenerbahçe 6 Maltepespor 0 G E İstanbul Dereağzı
1208 Türkiye 03.09.1994 Fenerbahçe 7 Beykoz 0 G E İstanbul Dereağzı
1209 Türkiye 21.09.1994 Fenerbahçe 4 Mudurnuspor 1 G D Bolu Mudurnu
1210 Türkiye 19.04.1995 Fenerbahçe 5 Küçükköy 0 G E İstanbul Dereağzı
1211 Türkiye 26.04.1995 Fenerbahçe 5 Kasımpaşa (Altıntuğ) 5 B D İstanbul Kasımpaşa RTE
1212 Brezilya 14.07.1995 Fenerbahçe 3 Palmerias Ümit Takımı 4 M D Brezilya Sao Paulo
1213 Brezilya 15.07.1995 Fenerbahçe 1 Rio Branco Esporte 2 M D Brezilya Rio
1214 Brezilya 19.07.1995 Fenerbahçe 4 Uniau Sao Joao 1 G D Brezilya St.Araras
1215 Brezilya 22.07.1995 Fenerbahçe 1 Lousano Paulista 0 G D Brezilya Jundiai City
1216 Brezilya 23.07.1995 Fenerbahçe 0 15 De Novembro 1 M D Brezilya Praciraba
1217 Türkiye 28.07.1995 Fenerbahçe 2 Altay 0 G D İzmir Atatürk
1218 Türkiye 03.08.1995 Fenerbahçe 3 Zeytinburnuspor 0 G T İstanbul Şenlikköy
1219 Türkiye 07.10.1995 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 2 B E İstanbul Fenerbahçe
1220 Zaire 11.11.1995 Fenerbahçe 1 Zaire Milli Takım Adayları 3 M E İstanbul Fenerbahçe
1221 İspanya 16.01.1996 Fenerbahçe 2 Valencia Ümit Takımı 1 G D İspanya Valencia
1222 İspanya 17.01.1996 Fenerbahçe 1 Elche 2 M D İspanya Elche
1223 İspanya 18.01.1996 Fenerbahçe 1 Valencia B Takımı 1 B D İspanya Valencia
1224 Almanya 11.07.1996 Fenerbahçe 4 FSV Frankfurt 1 G D Almanya Frankfurt
1225 Almanya 12.07.1996 Fenerbahçe 2 Victoria Aschaffenburg 1 G D Almanya Aschaffenburg
1226 Almanya 13.07.1996 Fenerbahçe 1 Borissia Fulda 0 G D Almanya Frankfurt
1227 Almanya 15.07.1996 Fenerbahçe 1 Darmstadt 98 1 B D Almanya Darmstadt
1228 Türkiye 31.07.1996 Fenerbahçe 2 Beylerbeyi 2 B E İstanbul Dereağzı
1229 Türkiye 03.08.1996 Fenerbahçe 2 Mersin İdman Yurdu 2 B D Mersin Tevfik Sırrı Gür
1230 Türkiye 18.09.1996 Fenerbahçe 4 Türkiye Ümit Milli Takım Adayları 0 G E İstanbul Dereağzı
1231 Türkiye 06.11.1996 Fenerbahçe 3 Sapancaspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1232 Portekiz 12.01.1997 Fenerbahçe 3 Torres Novas 0 G D Portekiz Lizbon
1233 Portekiz 13.01.1997 Fenerbahçe 1 Estoril 1 B D Portekiz Lizbon
1234 Portekiz 15.01.1997 Fenerbahçe 1 Vitoria Setubal 3 M D Portekiz Setubal
1235 Türkiye 13.02.1997 Fenerbahçe 2 Antalya Köy Hizmetleri 2 B D Antalya Atatürk
1236 Türkiye 26.03.1997 Fenerbahçe 5 Sapancaspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1237 Türkiye 16.04.1997 Fenerbahçe 8 Kütahya Seramikspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1238 Almanya 01.07.1997 Fenerbahçe 2 VFL Kircheim 0 G D Almanya Stuttgart
1239 Almanya 04.07.1997 Fenerbahçe 0 Eintracht Frankfurt 3 M D Almanya Frankfurt
1240 Almanya 06.07.1997 Fenerbahçe 0 Bayern München 2 M D Almanya Munich
1241 Almanya 08.07.1997 Fenerbahçe 1 Sindelfingen 2 M D Almanya Sindelfingen
1242 Almanya 10.07.1997 Fenerbahçe 0 Waldhof Mannheim 0 B D Almanya Mannheim
1243 Yunanistan 13.07.1997 Fenerbahçe 2 AEK 1 G T Almanya Munich
1244 Türkiye 27.07.1997 Fenerbahçe 3 Elazığspor 2 G D Elazığ Atatürk
1245 Türkiye 07.10.1997 Fenerbahçe 4 Yeşilbağlar 0 G D İstanbul Pendik
1240 Türkiye 29.10.1997 Fenerbahçe 2 Türkiye Ümit Milli Takım Adayları 1 G E İstanbul Dereağzı
1241 Türkiye 07.01.1998 Fenerbahçe 8 Antalya GENPA 2 G D Antalya Atatürk
1242 Türkiye 10.01.1998 Fenerbahçe 2 Ankaragücü 1 G T Antalya Atatürk
1243 Türkiye 21.01.1998 Fenerbahçe 4 Hadımköy 0 G E İstanbul Dereağzı
1244 Romanya 07.07.1998 Fenerbahçe 2 Steaua Bucuresti 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1245 İsviçre 11.07.1998 Fenerbahçe 2 Grasshoppers 2 B T Almanya Stuttgart
1246 Almanya 15.07.1998 Fenerbahçe 6 Tiengen Karması 0 G D Almanya Stuttgart
1247 Yunanistan 17.07.1998 Fenerbahçe 0 PAOK 0 B T Almanya Stuttgart
1248 Türkiye 10.01.1999 Fenerbahçe 4 Muğlaspor 0 G D Muğla Atatürk
1249 Türkiye 16.01.1999 Fenerbahçe 2 Marmarisspor 1 G D Muğla Marmaris İlçe
1250 Türkiye 21.01.1999 Fenerbahçe 4 Maltepespor 1 G D İstanbul Maltepe
1251 Almanya 24.01.1999 Fenerbahçe 5 Borusia Dortmund 2 G E İstanbul Fenerbahçe
1252 Türkiye 26.03.1999 Fenerbahçe 3 Sahra-i Cedid 1 G E İstanbul Dereağzı
1253 Almanya 03.07.1999 Fenerbahçe 8 Sindelfingen 0 G D Almanya Sindelfingen
1254 Almanya 04.07.1999 Fenerbahçe 2 TSF Dietzingen 2 B D Almanya Dietzingen
1255 Brezilya 07.07.1999 Fenerbahçe 2 Sao Paolo Ituano 1 G T Almanya Freiburg
1256 Almanya 11.07.1999 Fenerbahçe 6 Reudlingen Anadoluspor 0 G D Almanya Metzingen
1257 Türkiye 29.07.1999 Fenerbahçe 6 Siirt Jet-Pa Spor 3 G D Siirt Atatürk
1258 Türkiye 30.07.1999 Fenerbahçe 1 Gaziantepspor 2 M D Gaziantep Kamil Ocak
1259 İspanya 02.08.1999 Fenerbahçe 2 Real Madrid 3 M E İstanbul Fenerbahçe
1260 Türkiye 12.08.1999 Fenerbahçe 8 Maltepespor 0 G E İstanbul Dereağzı
1261 Türkiye 21.08.1999 Fenerbahçe 3 Sarıyer 2 G D İstanbul Yusuf Ziya Öniş
1262 Türkiye 26.08.1999 Fenerbahçe 2 Beylerbeyi 0 G E İstanbul Dereağzı
1263 Türkiye 26.08.1999 Fenerbahçe 4 İstanbulspor 4 B E İstanbul Dereağzı
1264 Türkiye 28.08.1999 Fenerbahçe 3 Çanakkale Dardanelspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1265 Türkiye 02.09.1999 Fenerbahçe 7 Maltepespor 1 G D İstanbul Maltepe
1266 Türkiye 04.09.1999 Fenerbahçe 5 Güngören Belediyespor 3 G E İstanbul Dereağzı
1267 Türkiye 06.09.1999 Fenerbahçe 10 Mudurnuspor 2 G E İstanbul Dereağzı
1268 Türkiye 23.09.1999 Fenerbahçe 0 Kartalspor 1 M D İstanbul Kartal
1269 Türkiye 09.10.1999 Fenerbahçe 7 Bakırköyspor 4 G E İstanbul Dereağzı
1270 Türkiye 03.11.1999 Fenerbahçe 3 Anadolu Üsküdar SK 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1271 Türkiye 13.11.1999 Fenerbahçe 3 Erdemir Ereğlispor 0 G E İstanbul Dereağzı
1272 Türkiye 23.02.2000 Fenerbahçe 1 Maltepespor 0 G D İstanbul Maltepe
1273 Almanya 29.07.2000 Fenerbahçe 3 VFB Stuttgart 2 G D Almanya Stuttgart
1274 Türkiye 05.08.2000 Fenerbahçe 3 Eyüp 0 G D İstanbul Eyüp
1275 Türkiye 05.10.2000 Fenerbahçe 4 İzmit BB 1 G E İstanbul Samandıra
1276 Türkiye 15.11.2000 Fenerbahçe 9 İzmit BB 2 G E İstanbul Samandıra
1277 Polonya 13.01.2001 Fenerbahçe 0 Pogon Szczecin 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1278 Türkiye 16.01.2001 Fenerbahçe 4 Kocaelispor 2 G T Antalya Atatürk
1279 Almanya 19.01.2001 Fenerbahçe 4 Arminia Bielefeld 2 G E Antalya Atatürk
1280 Türkiye 21.01.2001 Fenerbahçe 3 Saran Keskinspor 0 G D Antalya Atatürk
1281 Türkiye 12.07.2001 Fenerbahçe 2 Kocaelispor 1 G D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1282 Almanya 17.07.2001 Fenerbahçe 3 Alemania Aachen 1 G D Almanya Aachen
1283 Almanya 21.07.2001 Fenerbahçe 1 Bayer Uerdingen 0 G D Almanya Krefeld
1284 İspanya 29.07.2001 Fenerbahçe 0 Real Sociedad 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1285 Türkiye 02.08.2001 Fenerbahçe 1 Göztepe 1 B D İzmir Atatürk
1286 Yunanistan 02.09.2001 Fenerbahçe 2 Skoda Xanthi 3 M E İstanbul Fenerbahçe
1287 Almanya 29.06.2002 Fenerbahçe 15 Dorfen 0 G D Almanya Dorfen
1288 Almanya 14.07.2002 Fenerbahçe 16 Traunstein 1 G D Almanya Going
1289 Almanya 20.07.2002 Fenerbahçe 2 Hertha Berlin 2 B D Almanya Worgl
1290 Avusturya 21.07.2002 Fenerbahçe 9 SV Halle 1 G D Avusturya Innssburck
1291 İspanya 24.07.2002 Fenerbahçe 3 Real Mallorca 1 G T Almanya Kufstein
1292 Yugoslavya 02.08.2002 Fenerbahçe 6 Kızılyıldız 2 G E İstanbul Fenerbahçe
1293 Türkiye 22.08.2002 Fenerbahçe 4 Kartalspor 1 G D İstanbul Kartal
1294 Türkiye 07.01.2003 Fenerbahçe 6 Antalya Kepezspor 1 G D Antalya Atatürk
1295 Türkiye 26.01.2003 Fenerbahçe 4 Kocaelispor 0 G D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1296 Almanya 16.07.2003 Fenerbahçe 2 Waldhof Mannheim 0 G D Almanya Mannheim
1297 Almanya 20.07.2003 Fenerbahçe 0 Alemania Aachen 0 B D Almanya Aachen
1298 Almanya 23.07.2003 Fenerbahçe 1 Bochum 0 G D Almanya Bochum
1299 Almanya 26.07.2003 Fenerbahçe 2 Arminia Bielefeld 1 G D Almanya Bielefeld
1300 Almanya 27.07.2003 Fenerbahçe 4 Rot Weiss Essen 1 G D Almanya Essen
1301 Türkiye 02.08.2003 Fenerbahçe 0 Kocaelispor 0 B D Kocaeli İzmit İsmetpaşa
1302 İran 20.08.2003 Fenerbahçe 2 Persepolis 0 G E İstanbul Maltepe
1303 Hollanda 13.01.2004 Fenerbahçe 1 Vitesse Arnhem 1 B E Antalya Atatürk
1304 Almanya 14.07.2004 Fenerbahçe 5 Waldhof Mannheim 0 G D Almanya Mannheim
1305 Almanya 17.07.2004 Fenerbahçe 3 Berlin Türkiyemspor 2 G D Almanya Berlin
1306 Almanya 21.07.2004 Fenerbahçe 6 Yurdumspor Köln 1 G D Almanya Solingen
1307 Almanya 23.07.2004 Fenerbahçe 1 Sportfreunde Siegen 1 B D Almanya Siegen
1308 Almanya 25.07.2004 Fenerbahçe 2 FC Köln 2 B D Almanya Köln
1309 İtalya 01.08.2004 Fenerbahçe 2 Juventus 0 G E İzmir Atatürk
1310 Türkiye 18.08.2004 Fenerbahçe 3 Yalovaspor 2 G D Yalova Atatürk
1311 İran 02.09.2004 Fenerbahçe 5 Ekbatan 2 G E İstanbul Dereağzı
1312 Almanya 12.01.2005 Fenerbahçe 4 Werder Bremen 1 G E Antalya Atatürk
1313 Türkiye 14.01.2005 Fenerbahçe 2 Antalyaspor 2 B D Antalya Atatürk
1314 Hollanda 15.01.2005 Fenerbahçe 2 Heerenveen 1 G E Antalya Atatürk
1315 Belçika 19.07.2005 Fenerbahçe 2 Anderlecht 2 B D Belçika Wuppertal
1316 Belçika 21.07.2005 Fenerbahçe 0 Standard Liege 0 B D Belçika Liege
1317 Almanya 24.07.2005 Fenerbahçe 1 FC Köln 1 B D Almanya Köln
1318 İngiltere 30.07.2005 Fenerbahçe 5 Everton 0 G E İstanbul Atatürk Olimpiyat
1319 Türkiye 31.07.2005 Fenerbahçe 3 Maltepespor 3 B E İstanbul Dereağzı
1320 Türkiye 21.09.2005 Fenerbahçe 7 Yalovaspor 0 G E İstanbul Samandıra
1321 Türkiye 20.10.2005 Fenerbahçe 4 Maltepespor 0 G E İstanbul Samandıra
1322 Belçika 11.01.2006 Fenerbahçe 2 La Louviere 0 G E Antalya Atatürk
1323 Almanya 13.01.2006 Fenerbahçe 2 Werder Bremen 1 G E Antalya Atatürk
1324 Rusya 14.01.2006 Fenerbahçe 4 Krylya Sovetov Samara 2 G E Antalya Atatürk
1325 Türkiye 28.01.2006 Fenerbahçe 2 Sarıyer 4 M E İstanbul Dereağzı
1326 Türkiye 07.07.2006 Fenerbahçe 7 İnegölspor 1 G E İstanbul Dereağzı
1327 Hollanda 12.07.2006 Fenerbahçe 7 Telstar Ijmuiden 0 G D Hollanda Tilburg
1328 Ukrayna 15.07.2006 Fenerbahçe 3 Metalurh Donetsk 2 G T Hollanda Cleve
1329 İspanya 20.07.2006 Fenerbahçe 1 Valencia 2 M T Hollanda Zwolle
1330 Türkiye 16.08.2006 Fenerbahçe 4 Güngören Belediyespor 1 G E İstanbul Samandıra
1331 Türkiye 24.08.2006 Fenerbahçe 2 Eyüp 0 G E İstanbul Samandıra
1332 Türkiye 02.09.2006 Fenerbahçe 5 Beylerbeyi 2 G E İstanbul Samandıra
1333 Türkiye 11.09.2006 Fenerbahçe 2 Pendikspor 1 G E İstanbul Samandıra
1334 Türkiye 08.10.2006 Fenerbahçe 3 Ankaragücü 2 G D Ankara 19 Mayıs
1335 Türkiye 09.01.2007 Fenerbahçe 2 Mardinspor 2 B T Antalya Atatürk
1336 Türkiye 24.03.2007 Fenerbahçe 1 Gebzespor 2 M D Kocaeli Alaettin Kurt
1337 Suriye 03.04.2007 Fenerbahçe 2 Al Ittihad 2 B D Suriye Halep
1338 Avusturya 15.07.2007 Fenerbahçe 2 St.Polten 0 G D Avusturya St.Polten
1339 Avusturya 18.07.2007 Fenerbahçe 1 Ask T.Schwodorf 0 G D Avusturya Schwodorf
1340 Avusturya 19.07.2007 Fenerbahçe 2 Admira Wacker 1 G D Avusturya Viyana
1341 Çek Cumhuriyeti 21.07.2007 Fenerbahçe 1 Sparta Prag 0 G T Avusturya Viyana
1342 Ukrayna 28.07.2007 Fenerbahçe 1 Shakhtar Donetsk 1 B E İstanbul Fenerbahçe
1343 Türkiye 01.08.2007 Fenerbahçe 2 Kocaelispor 2 B E İstanbul Samandıra
1344 Türkiye 12.08.2007 Fenerbahçe 3 Karşıyaka 2 G E İstanbul Samandıra
1345 Türkiye 06.02.2008 Fenerbahçe 0 Pendikspor 1 M E İstanbul Samandıra
1346 İngiltere 12.07.2008 Fenerbahçe 1 Swindon Town 1 B T Avusturya Kufstein
1347 Çek Cumhuriyeti 16.07.2008 Fenerbahçe 0 Sparta Prag 0 B T Avusturya Wörgl
1348 Çek Cumhuriyeti 19.07.2008 Fenerbahçe 1 Dynamo Ceske Budejovi 1 B T Avusturya Kufstein
1349 Ukrayna 23.07.2008 Fenerbahçe 2 Shakhtar Donetsk 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1350 Almanya 14.07.2009 Fenerbahçe 5 Ulm 1846 0 G D Almanya Ulm
1351 Almanya 18.07.2009 Fenerbahçe 3 Nürnberg 3 B D Almanya Friedrichshafen
1352 Almanya 21.07.2009 Fenerbahçe 1 Hoffenheim 2 M D Almanya Rosenhaim
1353 Türkiye 25.07.2009 Fenerbahçe 5 Boluspor 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1354 Türkiye 12.08.2009 Fenerbahçe 2 Rizespor 1 G D Rize Atatürk
1355 Belçika 19.07.2010 Fenerbahçe 3 Genk 0 G D Belçika Genk
1356 Türkiye 12.10.2010 Fenerbahçe 2 Batman Karması 0 G D Batman Şehir
1357 Türkiye 16.01.2011 Fenerbahçe 0 Samsunspor 0 B T Antalya Mardan
1358 Ukrayna 21.07.2011 Fenerbahçe 0 Shakhtar Donetsk 0 B E İstanbul Fenerbahçe
1359 Türkiye 24.07.2011 Fenerbahçe 3 Sakaryaspor 0 G D Sakarya Atatürk
1360 Almanya 16.08.2011 Fenerbahçe 2 Nürnberg 1 G D Almanya Nürnberg
1361 İtalya 21.08.2011 Fenerbahçe 3 Palermo 2 G D İtalya Palermo
1362 Almanya 23.08.2011 Fenerbahçe 1 Werder Bremen 0 G D Almanya Osnabrück
1363 Macaristan 17.07.2012 Fenerbahçe 1 MTK Budapest 1 B T Avusturya Viyana
1364 İngiltere 21.07.2012 Fenerbahçe 1 Newcastle United 1 B T Avusturya Ritzing
1365 Gürcistan 23.07.2012 Fenerbahçe 0 Dinamo Tiflis 0 B T Avusturya Graz
1366 Belçika 08.01.2013 Fenerbahçe 1 KRC Genk 1 B E Antalya Serik Belek
1367 Türkiye 26.03.2013 Fenerbahçe 6 Anadolu Üsküdar SK 1 G E İstanbul Samandıra
1368 Türkiye 19.07.2013 Fenerbahçe 4 Boluspor 0 G T Düzce 18 Temmuz
1369 Azerbeycan 21.07.2013 Fenerbahçe 4 Khazer Lankaran 0 G D Azerbeycan Lankaran
1370 Hollanda 24.07.2013 Fenerbahçe 0 PSV Eindhoven 2 M E İstanbul Fenerbahçe
1371 Türkiye 12.01.2014 Fenerbahçe 1 Alanyaspor 2 M D Antalya Alanya
1372 Almanya 16.01.2014 Fenerbahçe 2 Hannover 96 1 G E Antalya Mardan
1373 Azerbeycan 18.01.2014 Fenerbahçe 0 Neftchi Baku 0 B E Antalya Mardan
1374 İran 26.07.2014 Fenerbahçe 1 Sepahan 0 G E Düzce 18 Temmuz
1375 İngiltere 31.07.2014 Fenerbahçe 1 Sheffield United 2 M D İngiltere Sheffield Bramall Lane
1376 İspanya 02.08.2014 Fenerbahçe 0 Sevilla 2 M T Danimarka Kopenhag Brondby
1377 Yunanistan 16.08.2014 Fenerbahçe 2 Olympiakos 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1378 İtalya 19.08.2014 Fenerbahçe 3 Roma 3 B D İtalya Roma Olimpiyat
1379 Türkiye 15.01.2015 Fenerbahçe 2 Alanyaspor 2 B D Antalya Alanya
1380 Romanya 01.07.2015 Fenerbahçe 2 Voluntari 1 G E Düzce Topuk Yaylası
1381 Türkiye 07.07.2015 Fenerbahçe 1 Şanlıurfaspor 0 G E Düzce Topuk Yaylası
1382 İran 11.07.2015 Fenerbahçe 7 Zob Ahan 0 G E Düzce 18 Temmuz
1383 Türkiye 14.07.2015 Fenerbahçe 3 Sivasspor 2 G D Sivas 4 Eylül
1384 Ukrayna 15.07.2015 Fenerbahçe 0 Dnipro 1 M E İstanbul Fenerbahçe
1385 Portekiz 18.07.2015 Fenerbahçe 3 Vitoria Guimaraes 1 G E İstanbul Fenerbahçe
1386 Yunanistan 21.07.2015 Fenerbahçe 3 Olympiakos 2 G E Afyon Arena
1387 Fransa 22.07.2015 Fenerbahçe 3 Marsilya 1 G E Afyon Arena
1388 İran 03.07.2016 Fenerbahçe 0 Gostaresh Folad Tabriz 3 M E Düzce Topuk Yaylası
1389 Romanya 06.07.2016 Fenerbahçe 2 CSMS Iaşi 2 B E Düzce Topuk Yaylası
1390 Romanya 09.07.2016 Fenerbahçe 3 Voluntari 1 G E Düzce Topuk Yaylası
1391 Yunanistan 13.07.2016 Fenerbahçe 2 Panathinaikos 1 G E Düzce Topuk Yaylası
1392 Çek Cumhuriyeti 19.07.2016 Fenerbahçe 0 Sparta Prag 0 B D Çek Cumhuriyeti Prag
1393 Türkiye 08.01.2017 Fenerbahçe 5 Denizlispor 1 G T Antalya Akdeniz Üniversitesi
1394 Arnavutluk 11.01.2017 Fenerbahçe 3 Partizan Tiran 1 G E Antalya Akdeniz Üniversitesi
1395 Türkiye 13.04.2017 Fenerbahçe 4 Ümraniyespor 2 G E İstanbul Fenerbahçe
1396 Romanya 08.07.2017 Fenerbahçe 2 CS Juventus Bükreş 3 M E Düzce Topuk Yaylası
1397 Portekiz 12.07.2017 Fenerbahçe 1 Sporting Lisbon 2 M T İsviçre Renens
1398 Fransa 15.07.2017 Fenerbahçe 0 Marsilya 1 M T İsviçre Lausanne
1399 İspanya 17.07.2017 Fenerbahçe 0 Athletic Bilbao 0 B T İsviçre Yverdon
1400 Fransa 19.07.2017 Fenerbahçe 1 Monaco 1 B T İsviçre Montreux
1401 İtalya 07.08.2017 Fenerbahçe 1 Cagliari 0 G E İstanbul Fenerbahçe
1402 Türkiye 11.11.2017 Fenerbahçe 5 Fenerbahçe U21 0 G İ İstanbul Samandra
1403 Arnavutluk 13.01.2018 Fenerbahçe 2 Kukesi 2 B E Antalya Gloria Sports Center
1404 Türkiye 23.03.2018 Fenerbahçe 2 Boluspor 6 M D Bolu Atatürk